Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hová lehet plakátolni?

Hová lehet plakátolni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónappal ezeleőtt kezdtem el egy saját kisvállalkozást, amelyben kísérőlevelek és önéletrajzok megírásában segítenék be. Ahová idáig plakátoltam (egyetem, önkormányzat, illetve egyéb állami intézményeken belüli forgalmas helyek) leszedték a plakátokat (és nem a csíkokat róla, hanem az egészet.) gondolom azért, mert jogilag nem lehet oda szórólapot tűzni. Jogilag lehet-e szórólapot villanyoszlopokra ragasztani? Hová lehet jogilag plakátolni?

2013. jan. 21. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kijelölt felületekre. Egyetemen közintézményekben eleve leszedik, ha nincs rajta az intézmény engedélyezési pecsétje. De ilyenre nem szokták megadni általában.


Máskülönben meg ezt az egész "szolgáltatást" álságosnak tartom, mert azért az emberek 99%-a meg tudja írni az ör.-t, és elsősorban nem ezen múlik az egész. Egyszerűen nincs munka végzettségtől függetlenül.

Meg honnan tudnád egy kisérőlevélnél, hogy a jelentkező mit szeret a pályázni kivánt cégben.

2013. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre válaszolsz!!!


Nem azt kérdeztem, hogy hová nem lehet plakátolni, azt kérdeztem, hogy hová lehet?


Máskülönben azt, hogy az emberek 99%-a meg tudja írni az önéletrajzot, honnan veszed? A rádióból, TV-ből, internetről nem ezt szűrtem le, hanem azt, hogy az emberek fele nem tud önéletrajzot írni!

2013. jan. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!