Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan reklámozzam vállalkozás...

Hogyan reklámozzam vállalkozásomat? Hogyan tegyem ismertté magam kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Indítottam egy saját Bevásárló Szolgálatot. Nagyon nehezen megy, mert nem tudom, hogyan érjek el sok embert. Szórólapozással próbálkoztam, ha színesben csinálom - ami szép vonzó -, akkor az nagyon költséges, és majdnem mind szemétté válik. Facebook akciót is csináltam ingyen szállítás nyerési lehetőséggel. Szinte csak az ismerőseim osztják. Nem szeretném feladni, de lassan kifogyok az ötletekből (és pénzből).

2013. jan. 31. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Rádióban is lehetne, az idősebbek azt sokat hallgatnak. És gondolom ők a célközönség. Vagy az utcán is lehetne osztani a szórólapot és akkor csak azoknak kellene adni, akik szerinted rászorulnának.
2013. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szórólap a legrosszabb Marketing eszköz 1000 ből 1 talál célba, azért ahhoz meg drága.
2013. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Honlap + optimalizálás

Csak válogasd meg, hogy kinél...

Nekünk másodszorra találtunk egy megbízható és sokak által ajánlott szakembert. Ő töviről hegyire elmagyarázta mit miért csinál, nem csak a pénzre hajtott.

2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bevásárló Szolgálat???

Ez azt jelenti hogy pénzért intézed más bevásárlását? Erre szerintem nem nagyon lesz igény.

2013. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
...nem is lett :)
2013. márc. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!