Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vendéglős tanfolyamon kapott...

Marcsi25 kérdése:

Vendéglős tanfolyamon kapott igazolással már nyithatok kávézót?

Figyelt kérdés
A főnököm szeretne kávézót nyitni de nincs végzettsége, nekem sem mivel a kereskedelmi technikus végzettségem nem jó. Most indult egy tanfolyam ahonnan kaptam igazolást hogy elkezdtem a képzést. Ezzel már kinyithatjuk a kávézót vagy várnom kell a vizsga végéig?
2013. febr. 12. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzletvezetői kell, de kell meg várnod a végét, ha a kezedben van a bizonyítvány, akkor lehet csinálni.
2013. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor azt rosszul tudom, hogy a kereskedelmi technikus szakmámmal rokon munkakört is betölthetek? Mint pl: kereskedelmi egység vezető.
2013. febr. 13. 08:11
 3/3 anonim válasza:

a vendéglős tanfolyam a régi üzletvezetői tanfolyam új neve!


TEhát:


A vendéglős képzés célja:

A vendéglős munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák elsajátíttatása. A vendéglős képes legyen a vendéglátó egységben beszerzési, termelési, értékesítési és raktározási tevékenységet irányítani, marketing feladatokat ellátni, vendégkapcsolatokat ápolni,a megfelelő mennyiségű és minőségű árukészletről gondoskodni. Biztosítani a személyi és tárgyi feltételeket, megszervezni az adminisztrációs rendet, betartatni tűz- és munkavédelmi előírásokat és a higiéniás szabályokat (HACCP). Megtanulják, hogy hogyan indítsanak és működtessenek saját vállalkozást.

Vendéglátó tanfolyamunkat azoknak ajánljuk, akik szeretnének önálló vállalkozást indítani, ugyanis a vendéglátóipari vállalkozások elindításának feltétele a vendéglős szakképzettség megléte. Ajánljuk tanfolyamunkat azoknak is akik szeretnének elhelyezkedni a vendéglátóiparban, és azoknak is aki már a szakmában dolgoznak, de keresik a szakmai előrelépés lehetőségeit.

2013. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!