Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal gazda pályázatban...

Fiatal gazda pályázatban részt vehetek?

Figyelt kérdés

A szülők gazdálkodók, apukám őstermelő. Apa, anya, és én. Ez egy családi gazdálkodás amibe én benne vagyok, 2001-óta (18 éves vagyok)

Attól mert benne vagyok a családi gazdálkodásba, pályázhatok a fiatal mezőgazdaságira?

jelenleg mezőgazdasági technikusit végzek.. az többet ér az aranykalászosnál..


Csak normálist válaszokat várok, köszönöm! :)



2013. febr. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ha Te veszed át a gazdaság irányítását, vagy egy új gazdaságot hozol létre, akkor igen.
2013. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de szerintem nem. Mert szerintem nincs meg hozzá a szükséges végzettséged. Mert hiába jársz szakközépbe és az hiába jobb mint az aranykalászos, de még nincs meg. A pályázat feltétele pedig az, hogy a pályázat benyújtásakor legyen legalább szakmunkás szintű mezőgazdasági végzettséged.

(De az is lehet, hogy én értettem félre és az érettségid már meg van. Ha pedig érettségiztél mezőgazdasági szaktárgyból akkor szerintem az elfogható végzettség, és akkor pályázhatsz. Nézd meg a listát a szükséges végzettségekről. Te tudod mit és hol tanultál.)

[link]

2013. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érettségi után megkapom a Mezőgazdasági technikusit..

Én úgy hallottam azzal lehet pályázni, csak hogy a család termelő, én pályázhatok-e.

2013. febr. 20. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nálunk úgy volt régebben, hogy 4 év után érettségi, plusz 1 év után technikusi bizonyítvány. Ez nekem kicsit fura, hogy 4 év után érettségi és technikusi is egyben. De te tudod, te sulid.

Úgy kell pályázni mintha te lennél a gazdálkodó. Mintha külön gazdálkodnál tőlük.

2013. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
érettségizek suliban, de egyidőben, máshova járok technikusira, nem 1 a 2 :D
2013. febr. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!