Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet lekvárt forgalomb...

Kopasz55 kérdése:

Hogyan lehet lekvárt forgalombahozni?

Figyelt kérdés

Saját készítésű lekvárt szeretnék forgalombahozni.

Hol érdemes elindulni és milyen költségekre valamint buktatókra lehet számítani?



2013. febr. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát elsőként ott vannak a nyelvtani buktatók például.
2013. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mint őstermelő is forgalomba hozhatod, nem kell céget csinálni. Csomagold gusztán, a netten találsz üvegforgalmazókat, legyen vonzó a cimke /grafikus megcsinálja, vagy találsz a netten ingyen-képeket/ Érdemes bio-piacokra vinned, bio boltokba, és ha van sok, keress meg cukrászokat. Nem tudom hol laksz, de van aki /vidéken/ a házára kiírja: lekvár eladó:)Ha jót csinálsz nincs buktató. Csinálj neki honlapot és a nettről is tudod árulni.
2013. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezeken már tulvagyok. :)

A mult évben készítettem egy lekvárfőző berendezést. Semmi különös, megnöveltem a méreteket úgy az ötszörösére. A "próbaüzem" tavaly megvolt, szerintem és a vevőim szerint is kiváló / szilvalekvár, nincs benne semmi más csak szilva / a lekvár. Olyan százötven kilót főztem még kb. harminc kiló van belőle. Ezekkel a módszerekkel olyan évi háromszáz kilót tudok eladni. Ez nekem kevés nyugodtan elő tudnék állítani évi három tonnát az már jó lenne pénzben is de akkor szerintem csak a bolti forgalmazás jöhet szóba.

2013. febr. 17. 06:34
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben még felkeresném az áruházláncokat is. Egy távoli ismerős, saját termelésű termékét így tudta eladni!
2013. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!