Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hogy kellene...

Szerintetek hogy kellene nyitnom egy építőipari vállalkozást hogy sikeres legyen? Szobafestő vagyok de más területeken is feltalálom magam mivel tehetném ismerté és sikeressé?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van némi ismerettségem, és azt tudom mondani, amit ők, a torta fel van osztva, ha ismersz egy nagy halat, ő be tud vinni, vagy borítékozol vastagon előre.
2013. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Először szerintem térképezd fel a terepet, mely ügyfélkört tudnád kiszolgálni, mekkora volumenű munkákat tudnál elvállalni-ahhoz hány alkalmazott szükséges...

Meg kell becsülnöd kb. milyen bevétel és kiadás járulna hozzá.

Így már el tudod dönteni mely réteget kell felkutatnod. Ma már számos marketingos eszközzel reklámozhatod magad!

Ha már szereztél referenciákat, azokat dobd be ahol csak tudod! Továbbá kiemelheted, miért járna jobban az ügyfél, ha téged választana..stb.

De ahhoz, hogy tutin menjen a dolog, komoly költségvetés szükséges.

Sok sikert!

2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ismerned kell hogy kik a versenytársaid. Kik azok akiknél jobb és olcsóbb kell hogy legyél.

A személyes ismeretség sokat számít. Szerintem ha csak úgy kiváltanád a vállalkozóit és hirdetnéd magad akkor nem hívna senki, max aki tudja ki vagy és a hirdetés alapján megtudta hogy te festést vállalsz.

Ez bizalmi munka is, nem engednek be bárkit festés címszóval a lakásba.

2013. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!