Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon lenne e jövője...

Magyarországon lenne e jövője a körömfestő automatáknak?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne csatlakozni egy ilyen franchise rendszerhez,ahol ilyen automatákat üzemeltetnek?

#automata #franchise #körömfestő
2013. márc. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár fiatal tinédzser kíváncsiságból kipróbálná, de sok jövője nem lenne. A legtöbb nő nem fizetne azért amit ingyen is megtud csinálni.
2013. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A videóban látható ez az automata: http://www.youtube.com/watch?v=4ipUEbhCyzo
2013. márc. 7. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy forgalmat bonyolító fodrászüzletben, vagy kozmetikában elmenne, és nem lenne veszteséges... amúgy hogy csak ilyennel foglalkozni önmagában... Én legalábbis nem fizetnék érte külön, és nem is utaznék el érte külön sehova (idő-pénz... és otthon ingyen is megvan). De ha már ott vagy egy helyen, és pont ott van ez a gép is... akkor valószínűleg kipróbálnám :)
2013. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még fodrász üzletben sem működne mert ha valaki manikűröshöz megy vagy műkörmöshöz akkor az élő személy, egy szakember sokkal jobban megcsinálja mint egy gép. Arról nem is beszélve hogy valószínű hogy nem 200 forintot kell bedobni, hanem jóval többet.
2013. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám néha, attól függ olcsó-e. tinik szeretnék!
2013. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem túl drága akkor kipróbálnám pedig már 10 éve nem vagyok tini, ilyen mintákat magamnak nem tudok csinálni, körmöshöz nem nagyon járok, matricát venni pedig drága és magamnak nagyobb esély a rontásra, mint ha gép csinálná. Plázákban szerintem simán lehetne, a Westendben biztos állna előtte a sor, ha megfizethető.
2013. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

negyedmilla a csatlakozas... dollarban.


azt egy elet alatt ne hozna be

2013. márc. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor emiatt lenne 1 ujj minimum egy ezres, azt pedig nem sok ember fizetné meg, főleg mert azért én jobban megbízom egy emberben, mint egy automatában, ami ha elrontja, hogy reklamálok? Biztos van rajta telefonszám, na de mégis...
2013. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!