Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ilyen üzletre lenne igény...

Ilyen üzletre lenne igény Magyarországon?

Figyelt kérdés

2018-ig szeretnék beindítani egy vállalkozást.


Főleg légmentes lezáródó nyílás zárókat , ajtókkal , illetve csaptelepekkel,különböző csapok és fúvókák forgalmazásával szeretnék foglalkozni.


Lenne rá igény?


Egyébként Magyarországnak tényleg vannak gáztartalékai a föld alatt?

Lehetséges lenne kitermelni?



2013. márc. 3. 14:04
 1/4 anonim válasza:

Mire jó a teljesen légzáró nyílászáró? 1 órán belül megfulladna a család.

Másrészt egy jól hőszigetelt házban is kell szellőztetni, különben bepenészesedik a fal.

2013. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb menj el egy vállalkozói tanfolyamra. Ott megmondják, mik a feltételei egy vállalkozás indításának. Az biztos, hogy igényfelmérést így nem lehet csinálni. Szinte biztos, hogy bele fogsz bukni.
2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami alapja van, de szerintem még nem ártana ezen a terven némileg csiszolni. A teljes légzáródó nyílászárókkal a gond csak az hogy könnyebben bepárásodik minden, bepenészednek a falak és még mondhatnám, egy minimális szellőzés kell. Jó oké hogy az a terved hogy teljes légzár, jobb hőszigetelés, ezzel úgy nincs baj, csak lehetnek elég durva következményei amivel eléggé bukhatsz. A csaptelepekkel így nincs gond, az szerintem okés is így belegondolva. De szerintem ha már ezzel kapcsolatban akarsz kezdeni valamit, szerintem menj el egy tanfolyamra ahol részletesebben elmondanak mindent, meg meg is tudsz dolgokat, meg keressél fel szakembereket is és tőlük is kérj információt, lényeg hogy okosodj ezekkel kapcsolatban és tudj mindent ezekről, mert ha jó üzletet akarsz ezzel akkor lehet sikeres, csak baromira pengének kell ahhoz lenned a témában hogy minden jó legyen.

Szerintem erre lenne igény ha megfizethető.

2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 3 hónapban 4 szórólapot kaptunk ami ilyent nyújt illetve ház körüli munkákat is baráti áron (tényleg baráti)


zóva az ötletet már kilőtték előled.

2013. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!