Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online, nemzetközi vállalkozás...

Online, nemzetközi vállalkozás beindításának igénye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy határon túli magyar vagyok, aki jelenleg Budapesten él. Támadt egy ötletem, mégpedig, hogy beindítok egy online turisztikai közvetítő céget az anyaország (Magyarország) és Kárpátalja között. A vállalkozást itt, Magyarországon szeretném nyélbe ütni. Hogy gondoljátok, van e rá igény, kb mennyi kezdőtőkére lenne ehhez szükség?

2013. márc. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Van pár iroda aki szervez körutakat és vannak alapítványok, meg tanulmány utakat szervezők. Valahogy azt kellene megtalálni, hogy rajtuk kívül hogyan és milyen közösségben kellene hirdetni. És őszintén nem vagyok biztos benne, hogy vállalkozni kellene rá, mert lehet többet nyersz, ha nonprofit vagy. + Ne buszos megnézzük és megyünk tovább utakat szervezz! Még a Vereckei-hágó oké, de ha házban szállásolod el az utasokat, így nem csak olcsó lesz az út , de a falusi turizmusba visszajáró vendégeid lesznek, illetve ajánlani fognak az tuti. Csak szerintem most többre mész, ha nem egyből profitra hajtasz és az ezzel járó nyűgöket akarod mindenáron kifedezni. Ha megvagy szólj,mert mennék én is. Sőt... Ha úgy van, akkor nem bánnám, ha tudnánk együtt működni is akár.
2013. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak közvetíteni akarsz akkor arra ez a piac(Magyarország és Kárpátalja között)nagyon kicsi,ha viszont utakat is szervezel az már egész más,és nagyobb kezdőtőke is kell hozzá.
2013. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elsősorban "falusi turizmus" szolgáltást kínáló személyekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, hogy hirdessenek az oldalamon. Aztán jöhetnek a nagyobb turisztikai cégek, meg hasonlók. Ez persze nem zárja azt ki, hogy én ne szerveznék utakat, de ez nem az első szempont, hanem az, hogy egy helyen össze legyen gyűjtve a kárpátaljai turisztikai kínálat színe java. Persze a dolog később tovább fejlődhet akár az összes elcsatolt területre, esetleg Ukrajna teljes területére. :)
2013. márc. 7. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Székelyeknél van egy hasonló, ha ilyenbe gondolkodsz:


[link]

2013. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!