Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki hogy talált állást magának?

Ki hogy talált állást magának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hirdetesre jelentkezes-interju-munka
2013. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
üzletről üzletre, boltról boltra járás.. ismerősök.. saját vállalkozás indítása az elején feketén majd miután beindult vállalkozóival.
2013. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meghirdetett állásra jelentkeztem ismeretség nélkül és interjú után felvettek. (4 éve ott dolgozom, 300 eFt a bruttó fizetésem, Borsod megye)
2013. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolsó: milyen állás? mi a végzettséged?
2013. márc. 9. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
3 mhelyem volt eddig. 2x ismerős útján, egyszer hirdetés útján.
2013. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pályakezdő leszek, de lesz munkám, válogathatok, hogy hová szeretnék menni.

Eléggé hiány van belőlünk, szóval emiatt nem izgulok.

2013. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neten. Az utóbbi évben két munkahelyem volt (előtte 13 évig ugyanannál a cégnél dolgoztam). Mindkét helyen pályáztam, behívtak, felvettek. :)
2013. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Megkerestek online, néhány hasznos post után. A magyar

emberke, aki megkeresett, összehozott egy beszélgetést

az anyavállalat tulajdonosával. Adtak egy munkát, ha

azt elvégzem, enyém az állás. Így is lett :)

2013. márc. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jelentkeztem sok meghirdetett állásra, voltam is pár interjún, nagyon kevés összeget kínáltak a legtöbb helyen, egy helyen felelt volna meg az összeg, de az meg nagyon messze volt. Vegül egy olyan cégnél tudtam elhelyezkedni, ahol dolgoztam már 1 éve diákmunkásként, és egyszer pont bevásárlás közben felhívott az egyik alkalmazottjuk, akivel csak párszor dolgoztam addíg együtt, hogy lenne e kedvem itt dolgozni rendesen. Azóta 1,5 év telt el, az első 3 hónap kb. szenvedés volt, mert minimálbérért kaptam, aztán már kaptam cafeteriát is, az első év végén meg a fizetésem több, mint a duplájára emelték, mert "kiálltam a próbát", most már nem panaszkodok az anyagiak miatt, egész kényelmesen meg tudok lenni.
2013. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Közgazdasági egyetemet végeztem, mellette elvégeztem a mérlegképes könyvelőit. Beszélek 3 idegen nyelven, kettőből van nyelvvizsgám is. Pénzügy-számvitel területen dolgozom az egyetem befejezése óta, azaz majdnem 10 éve. Ez a második munkahelyem.
2013. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!