Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki mit gondol erről?! Aki ma...

Ki mit gondol erről?! Aki ma Magyarországon saját vállalkozás elindításán töri a fejét, az hülye.

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy aki ma Magyarországon saját vállalkozás elindításán töri a fejét, az hülye.
2013. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez így ebben a formában biztosan nem igaz, sőt. Ha jó ötletre épül a vállalkozás, simán lehet sikeres. Nekem is van ötletem, ami szerintem működhet, csak baromi sok pénz kellene beindítani.
2013. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Aki ma Magyarországon úgy akar sok pénzt keresni, hogy nem vállalkozásban gondolkodik, az hülye!
2013. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye,max csak hülye ötlete van.Vagy nem is kezd bele pont az ilyen kijelentések miatt,nem egyszerű vállalkozni az biztos,de még mindig jobb magadnak dolgozni,mint valaki másnak.Vállalkozó vagyok 4 éve,napi 4 órát dolgozom csak,már több mint egy éve,egy alkalmazottam van,nem élek rosszul,igaz nem könnyítik meg a sok fizetni valóval az életem,na de még így is megéri. Nem panaszkodhatok.
2013. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség!
2013. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség,dehogy hülye.

Miért gondolod?

Simán ha jó ötleted van vágj bele,de javaslom ne csak magyar piacon hanem kint is szerez piacot akkor simán működni fog.

Kezd el előbb főállás mellett így megúszol egy csomó fizetni valót.

Mi érdekelne?Mármint milyen területen csinálnád?

2013. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki írta, hogy 4 órát dolgozik, miben vállalkozol? Mi a terület?
2013. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!