Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri szerintetek zöldségest...

Megéri szerintetek zöldségest nyitni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeretném a segítségeteket kérni, főleg azoktól akik ebben a szakmában tevékenykednek.Szeretnék egy zöldségest nyitni a hely meg is lenne hozzá,igaz még átalakításra szorul.Nem tudom hogy van e értelme belevágni...A hely egy 5000fős község és itt nem sokan művelnek kertet bevásárlóközpont meg messze van.Zöldséges tulajdonosok válaszát várom elsősorban,de minden kedves hozzászólónak megköszönöm tanácsát.
2009. szept. 17. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jó árban adsz, jó "termékeket", és a boltban sem árulnak ilyesmit, akkor igen.

nekünk is van a faluban zöldséges(2500 lelkes község), a tulaj elég régóta a faluban lakik, és kibővítette kissé az eladott termékek listáját.

/ konzervek, üdítők, szörpök...

így jobban betérnek hozzá, ha más nem beszélgetni, aztán meg kiderül.

2009. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

nagyon nem könnyű szakma. hiába tűnik annak. az egyik nagyon jó barátnőm párjának van 1 boltja Bp. mellett. a srác iszonyú sokat dolgozik, napi 4-5 órákat alszik.

nem tudom honnan szeretnéd beszerezni a termékekeket, de ha a nagybani piacról, akkor készülj fel rá, hogy neked is ez lenne a sorsod, mert az nem reggel 8kor nyit, hanem hajnali 1-2kor, és nagyon tudni kell, hogy milyen árut vegyél, mert ha elszúrod, akkor oda az aznapi bevételed, és kidobtál egy csomó pénzt.

és még sorolhatnám hajnalig. az 1 dolog, h van hely, meg lennének vásárlók.. maga a beszerzés a nagyon stresszes.. és az összes olyan dolog, ami aprónak tűnik, de a lényeg azon múlik.

2009. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok zöldséges, de eddig egy kisebb városban laktam ahol nincs nagy bevásárlóközpont, de van 1 jó zöldséges és nagyon is megéri neki. Mindig vannak az üzletben, és ahogy az előttem válaszoló írta, itt se csak zöldség-gyümölcs van hanem 1-2élelmiszer is.

Zöldségpiac az van nálatok? Ha van azért nézz ott is körül,h mennyien vannak, és milyen áron árulják a zöldségeket, és h úgy megéri-e.

2009. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...A második válaszadónak üzenném hogy tudom mi az a nagybani..:)Elég sok időt töltöttem már ott és azért nem olyan szörnyű az az egész....Ja és nem hajnalban nyit hanem délután de csak este 8-9 nél előbb nem érdemes felmenni.De azért köszönöm:)
2009. szept. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!