Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe lehetne manapság 1,5...

Mibe lehetne manapság 1,5 millió forintot befektetni? Esetleg 2 milliót? És ha vennénk még fel hozzá hitelt?

Figyelt kérdés
Van egy idegenforgalom közgáz diplomám, illetve a párom mindenféle építési munkához ért kivéve az elektromosság.
2009. szept. 18. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél állampapírt.

annál biztonságosabb befektetés most nincs.

2009. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan,és ingatlanfelújítás ha ezt a választ vártad ebből a kérdésből.De ekkora összegből leginkább olcsó,lerobbant tanyát lehet venni,vagy kis hobbiházat, nyaralót.Az ingatlanok most viszonylag olcsók,de ki tudja mikor fognak újra emelkedni az árak..
2009. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vártam adott választ.

Arra lennék kíváncsi, hogy mibe lehetne befektetni. A többi csak többletinfo.

Hiába szeretnék én pl varrodát nyitni, ha közünk nincs hozzá. Vagy magánóvodát, ha nincs végzettségünk hozzá.

Szóval ezért írtam amit ítam.


Pár hónap múlva kézben lesz 2 millió forintunk és nem seretném csak a bankban tartogatni.

2009. szept. 18. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem fektestbe vagy forgasd vissza egy megtakaritás keretein belül...van egy pénzügyi tanácsadóm aki ingyen segít mindenben ha budapesti vagy szívesen megadoma számát tuti tudnak neked segíteni...
2009. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem pesti. de lehet, eresek egy tanácsadót a környékünkön.
2009. szept. 22. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
helyes sztem az a legjobb, csak figyelj hogy télleg független tanácsadó legyen, és csak a te érdekeidet nézze!!
2009. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Én az IT szektroba tenném ha lenne most ennyi pénzem de hitelt semmiképp sem vennék fel!


Vegyél domainnevet és találj ki és futtass fel egy nemzetközi oldalt!!

2009. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Mi a wellnes iparba szálltunk be, mert a wellnes és a táplálék kiegészítők forgalma még 10 évig 20 %-os forgalomnövekedét garantál. Partnerscégünk 7 éve világszabadalommal védett termékét most hosszabította meg még 17 évig. Nekem még 17 évig garantáltan növekedni fog a bevételem évi 20 %-kal. Egy felmérés szerint 10 év múlva a táplálék kiegyészítők forgalma annyi lesz mint az élelmiszer iparé. Én ebből az üzletből nem akarok kimaradni.
2009. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!