Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy Fotóstúdióhoz?

Mi kell egy Fotóstúdióhoz?

Figyelt kérdés
Eddig béreltem a műtermet, de most szeretnék sajátot. Ha rendesen bejelentve szeretnék fotós lenni, milyen papírok kellenek hozzá? Milyen formában és hol kell ezt elintéznem?

2013. márc. 27. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is szükséged lesz valamiféle helyre , mármint egy lakásra vagy ilyesmire, amit aztán annak függvényében át kell alakítanod, hogy az műtermi használatra alkalmas legyen (nem csillogó fekete falak, fekete járólap/parketta stb...).


Aztán szükséged lesz egy OKJ-s fotós végzettségre (bár nem tudom, hogy most éppen kell-e, ha jól tudom most éppen kérik), valamilyen vállalkozási formára (pl. egyéni vállalkozó, KATA-val évi 600ezer+iparűzési adóval megúszhatod az állam felé fizetett költségeidet), bár erre eddig is szükséged lett volna ha pénzért dolgoztál, hiszen az számlaköteles mint tudjuk.


Emellett szükséged lesz a műtermi felszerelésekre, nyilván ha eddig műtermet béreltél akkor tudod, hogy milyet és honnan vegyél, ha nem akkor nem vagy felkészülve arra, hogy ilyen szolgáltatást indíts, illetve megfelelő fényképezőgép, objektív, hátterek stb...

2013. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Nem eddig nem pénzért dolgoztam. ezért is kérdeztem, hogy milyen formában ajánlott ehhez vállalkozást indítani, mert nem szeretnék feketén dolgozni, viszont már jó lenne pénzt látni belőle :)

2013. márc. 28. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Dicséretes hozzáállás.Klassz lenne ha többen követnének.Nézz utána a KATA-nak. Ha a feltételek megfelelnek akkor az lesz a nyerő. :)


Hajrá!:)

2013. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!