Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire érdemes elkezdeni...

Mennyire érdemes elkezdeni egyéni vállalkozásban tüzifa szállítást?

Figyelt kérdés

Nagy tételben megrendelni a fát, akár külföldről (természetesen számlával hozzák) és minden féle formában eladni.


Megszűnt a munkahelyem és lenne egy kis befektetni valóm, nyilván nem világmegváltó ötlet és nem is leszek belőle milliomos, de szerintem jobban meg lehetne belőle élni, mint egy átlagos munkából, ráadásul főnök nélkül, ha van az embernek hozzá egy kis érzéke.


Mit gondoltok?


2013. márc. 28. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a tüzifások olyan sokféle módon tudják átverni a népet, hogy ott mindig van lehetőség... Egy az én bajom vele. Ha tisztességesen akarod csinálni, nem élsz meg belőle. Az emberek hülyék, és a gyanúsan olcsó fát veszik meg. Persze, tudjuk, hogy drágább az, de mégis.. Tehát ha tisztességesen csinálod, nem lesz vevőd.
2013. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, nem túl bíztató eddig :(
2013. márc. 28. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Nem érdemes belekezdeni.
2013. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!