Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 21 évesen milyen egyéni...

21 évesen milyen egyéni vállalkozásba érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenre, pl.:kimegyek külföldre, hozok be édességet, csokit, cukrot, édesség különlegességeket, stb és árulnám a piacokon, vagy nyitnék egy édességes boltot.... másik: mivel szakmám autóápoló, au.szerelő, nyitnék egy autómosót egy jól fekvő helyen, de ahhoz is hely kéne megvenni, megépíteni, stb, nem kis pénz+benne van a kozkázat hogy nem les jó forgalma ezért szeretném inkább az előző csokis kaliberű kis üzletet mert az nem jár nagy pénzzel ha bukik is a dolog...

Mi a véleményetek, további ötleteket tudnátok nekem adni?


2012. jan. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyéni vállalkozókra nagyon nagy terheket ró az állam. Ha az éves forgalmad 5 millió alatt van akkor választhatod az áfamentességet de minden egyebet akkor is kell fizetned. Ez olyan 60ezer Ft körül van ha jól tudom. Ezt akkor is ki kell fizetni ha egy fillért sem kerestél.
2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen egy jó kiindulási pont hogy van ötleted!
2012. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, van benne valami, sőt..:)
2012. jan. 18. 06:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Autószerelőként szerintem joban keresnél mint a sütikkel. Max kicsiben kellene kezdeni. Ha nem panel lakásban élsz hanem kertesben akkor mehetne ott is. Pénz egy részét meg vissza forgatni. Ha panel akkor szívás, max keresni valakit akinek kis telket bérbead x hónapra, éa raa felhúzni egy mobil/konténerházat.
2012. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, gondolkoztam ezen is csak hírnevet kellene szerezni meg még kicsi gyakorlatot; kertes házban lakom ráadásul jó nagy területtel :)
2012. febr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!