Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást lehetne...

Milyen vállalkozást lehetne így nyitni? Használt bútor?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm Svájcból,és Ausztriából is,elvileg ott nagyon olcsón vannak a bútorok,és a használt bútorokat valamilyen gyűjtöhelyekre dobják,ott meg lehet venni olcsó pénzért itt meg jó árért eladni Magyarországon.

Ez jó ötlet? Hol lehet ilyeneket találni?

Legális legyen ne illegális!

Illetve mivel éri meg még foglalkozni,úgy hogy Svájcból,Ausztriából betudnám hozni mert vannak ismerőseim,és el lehetne itt adni Magyarországon???


2013. márc. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

svájc nem eu-s ország,így kell fizetni a cuccokra vámot + áfát ha behozod. és messze is van.


Ausztria, az okés. Ott nincs vám se áfa se mert EU.

Bnőmék városában van egy család akik osztrákoktól hozzák a használt cuccokat mindig. Bútorokat, bringákat, háztartási cuccokat, bármit. Eléggé jól megélnek belőle. Nagyon jól. Igaz, nem ma kezdték.


Kell kezdőtőke hozzá azt ugye tudod? Be kell vásárolni egy tetemes mennyiséget, hogy legyen kínálatod. Elég bérelned egy házat ahol felhalmozol mindent és meg lehet tekinteni. Nem kell takaros kis üzlet meg ilyenek.

2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kell bérelnem egy helyiséget,mert nagy házban lakom és van hely ahol tárolni tudnám meg minden,de nem csak így árulnám,netre is feltenném a hirdetést,azt hogy bele kell fektetni azt tudom,hiszen anélkül nem lesz üzlet.

6000 fős kisvárosban élek,szóval muszáj lesz netre feltennem!

2013. márc. 30. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

barátnőm is 6k-s városban élt. (Solt).

Persze átjárnak oda a szomszéd falvakból, városokból is az emberek. És csak ez az egy ilyen bolt van ahol ennyi importált cuccot árulnak.


Természetesen ha van kompetenciád a netes eladáshoz, akkor vétek lenne kihagyni.

2013. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neten kb. 2 éve adok el dolgokat amik nem kellenek vagy feleslegesek már,és elég sok pénzt kerestem így!

Szomszéd faluban van egy ilyen használt bútoros kereskedő akit ismerek,nem a barátom,de tudom hogy ki,és hogy ő is gazdagabb eu-s országokból hozza.

Szerintem nyitok én is egyet,mert ők is csak ezzel foglalkoznak és elég jól élnek!

Lesz egy kis konkurencia,de nem baj!

Köszi az infókat! :)

2013. márc. 30. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
np. sok sikert!
2013. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!