Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cég/vállalkozás indítása. Hogyan?

Cég/vállalkozás indítása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék céget/vállalkozást indítani. Hol kezdjem? Ügyvédhez vagy könyvelőhöz forduljak? Tőkére szükségem van? Leginkább állattenyésztés/állateledel/állatfelszerelés lenne a fő profil.

2013. ápr. 5. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Tőkére szükséged lesz, nem is kevésre.

Nekem pont van ismerősöm, aki ilyennel foglalkozik, takarmány készítéssel, és ott még szigorúbbak a szabályok, mint az élelmiszernél.

Itt milliós tételekről beszélünk.

De csak ha vállalkozó akarsz lenni, oda is kell pénz.

Amúgy könyvelővel kezd.

De ha nincs 5-10 milliód akkor felejtős.

2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


És ha csak az állattenyésztéssel kezdem elsőként és majd sorban hozzácsapom a többit, a későbbiek folyamán?


Főként kutyatenyésztés, ami érdekel engem.

Gondolom, amit veszek kutyakaját, azt le tudom majd írni... Illetve ebből kifolyólag el tudok adni tápot is? Később meg szélesíteném a dolgot.

2013. ápr. 5. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!