Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis vállalkozáshoz befektetőt,...

Kis vállalkozáshoz befektetőt, honnan s miként?

Figyelt kérdés

Üdv


Kifejteném a kérdést:


Olyan befektetőt keresek aki egy alacsonyabb összeggel tudná finanszírozni az indulásomat (0.5-1M Ft.-). Ez egy egyéni vállalkozási forma lenne, amely akár évről-évre növekedhet, bővülhet új divíziókkal, munkatársakkal.


Ez nem egy hirtelen jött ötlet. Hosszú éveket dolgoztam a szakmában, tudom mi a járható út.


Az elképzelés a saját vállalkozásról 2 éve fogalmazódott meg bennem (nem kapkodom el) kitaláltam egy stratégiát, amellyel nyereségessé tehetem, hosszú távon működhetek.


Honnan szerezhetnék befektetőt, és mik a feltételei a hozzájárulásának? Sajnos ez a pénzügyi szegmens eléggé távol áll tőlem.


Egyéni befektetőt keressek vagy Investment céget?

Esetleg az állam támogatná az indulásomat?


Ezzel kapcsolatban kérném a válaszadók segítségét.


Köszönöm előre is!


22/F



2013. ápr. 4. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen az állam támogatja az egyéni vállalkozóvá válást. Évente szokott lenni pályázat. elbírálják, és döntenek. Kb ilyen összegek, mint amire szükséged van. Munka.hu és a helyi munkaügyi központ segít.
2013. ápr. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 4. 04:31
 3/3 lcps ***** válasza:

Valóban az állam támogatja az indulásodat, ennek köszönhetően polgáraink indultak Európába dolgozni.

Magán befektető?

Ha megfelelő üzleti tervel állsz elő, és biztos vagy a sikerben...........

Na erre mondják, hogy kéz és láb törést!

Mert ha még sem lett igazad akkor ez a vége.

Ha igazad lett akkor pedig a haszon az övéké.

2013. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!