Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen pénz szerzési lehetőség...

Milyen pénz szerzési lehetőségem van?

Figyelt kérdés

Tanulok (gimi) és év közben szeretnék egy kis zsebpénzt keresni, nem túl sokra gondolok csak annyi kellene amennyi a buszbérlet , ebéd és az osztálypénz lenne. (kb havi 10e FT)


Gondolkoztam hogy kutyasétáltatás, de falun lakom itt nincs rá igény.


Fűnyírás, abba még nem próbálkoztam! A falunkba van 2 olyan ember aki füvet nyír nem hiszem hogy ringbe tudnák velük szállni.


Nem tudnátok mondani valamilyen olyan pénz szerzési lehetőséget amit én is meg tudnák csinálni. Türelmem van hozzá, időm már nem olyan sok de napi 1-2 óra vagy van mikor több időm lenne rá. Az interneten is keresgéltem hogy lehetne valahol kis pénzt keresni, sajnos nem jártam sikerrel.


15/f

köszönöm a válaszod!


Ui.: Nem tudtam pontosan milyen kategóriába tegyem :) (bocs ha rosz helyen van)


2013. ápr. 6. 20:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ez egy tuti tipp beszélj egy hambis,kajálda,bolt,fagyizó vagy hasonlókkal hogy te csinálsz szórólapokat és hirdeted a terméküket ezt heti egyszer olyan havi 2-3 ezer forintértmellette kutyát is sétáltathatsz mert gondolom városban jársz gimibe szedjél a határban learatott kukoricamaradékot(böngészhetsz)szedhetsz diót ja és ha van tudsz hangszeren játszani akkor nyugottan állj ki a főtérre és húzzad cigány nem szégyen ha megéri pénzt adni a muzsikádért keverj be finom limonádét és osztogasd ingyen de legyen kint egy persely meg egy tábla hogy nem ingyen vettem a citromot és a cukor sem olcsó vagy hasonlóak most csak ennyi jut eszembe de ha kell még ötlet irj és átgondolom

2013. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a szórólapos jó. Hangszeren nem tudok játszani.

A kutyasétáltatást már bepróbálkoztam.De inkább a kutya gazdája viszi ki ingyen mint én. tudod most milyen a világ, minden figyingre szükség van. A limonádést még lehet meg is próbálom, ha tudsz még légyszives mondj ötleteket.

2013. ápr. 7. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Blog normális témára, rá reklám és többet is kereshetsz vele mint 10e.
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!