Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetne nyereségesen üzemeltet...

Lehetne nyereségesen üzemeltetni manapság egy ilyen középkori stílusú kocsmát/fogadót? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megvennék egy nagyobb, emeletes vidéki házat és abba rendezném be. A fő rész egy kocsma lenne ahol egyszerűbb meleg ételeket is felszolgálnak, ehhez felvennék egy csapost és egy szakácsot. Az emeleten lenne néhány szoba, amikben meg lehetne szállni.


500 forintért már lehetne az emeleten aludni, 1000-ért az alvás mellett kapnál vacsorát és valamennyi piát is pl. egy sört meg egy pálinkát.


100 forintért úgy alhatnál ott, hogy nem kapsz szobát, hanem lefekszel valahova a földre, hozhatsz magaddal hálózsákot, pokrócot stb.



Az emeleten prostik is lennének, akik a bevétel valamennyi részét nekem adnák, mivel én lennék a strici is.



Szerintetek üzemeltethető lenne egy ilyen intézmény nyereségesen manapság?



2013. ápr. 7. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
1000Ft-ért vacsora, egy éjszaka, pálinka+sör? Ebből 10percen belül meglenne a ferrári.
2013. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen helyek, csak manapság úgy hívják, hajléktalanszálló (és nem kérik el az aprópénzt, amit te beszednél).
2013. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a prosti rész tetszik, abba van ám a dohány! Ha megnyitottad én is beugrok, és letesztelem az egyik lánykát, csak szólj, hol van.
2013. ápr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak vicc-e a kérdés, de ha komolyan gondoltad, hogy 1000 Ft-ért fogsz adni vacsorát és szállást, akkor levezetnéd, hogy ezt mégis hogyan gondoltad? Ez a kiadásaidat sem fedezné.
2013. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!