Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan, mennyiért, milyen...

Hogyan, mennyiért, milyen feltételek mellett tudnék üzletet nyitni London váárosában?

Figyelt kérdés

sziasztok. én szoláirumot szeretnék nyitni londonba.

nézegettem ilyen kiadó üzleteket azok ilyen 300-400 fontba kerülnek hetente.


de hogy működnek itt a dolgok magánvállalkozóként? valaki hátha tájékozotabb ebben a témában.


várom az infókat minden érdekel


2013. ápr. 12. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

hat krva draga London...


jogi hattere a hmrc.gov.uk- n vagy valamj ilyen oldalon fennvan.

az nem para

gondolom Londonban laksz es van mar NI-od, lakcimed, meg bankszamlad

online beregisztralsz es ennyi. de ott ugyis leirjak.

kell majd konyvelo.


viszont London rohadt draga es nem nagyon latom hogy szoliznanak az emberek...

1 ho rent: 300x4=1200 font also hangon

1 ho deposit: 1200 font

fizetes a dolgozonak min 6.5 font korul van, a brutto most passz es ezt a nyitvatartassal szorozd be. 40 ora ca. 1000 font de az rohadt keves 80 ora ket dolgozo ca. 2000 font

gepek beszerzese

uzlet berendezese es a ceger stb.

rezsi

4400 amit irtam meg meg melle amiknek nem tudom az arat, a gepek gondolom jo dragak... min. 1000 font de az hasznalt regebbi


en nem vagnek neki... tul nagy befektetes. de ha ugy latod hogy megeri akkor te dolgod...

en sztem meg 12.000 fontot is kevesellnek az indulasra...

mondjuk ha atszamolod abbol meg itthon talan lehet inditani valamit... de itthon ks rizikos.


kint sokat visz a fix koltseg a berleti dij nah meg a dolgozok bere...

2013. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen igen köszi a választ. először dolgozó bérével nem akarok számolni hiszen én magam lennék az.


tehát akkor lényegében saját vállakozást nyitni nem túl bonyolult. élelmiszeres boltot meg nem is akarnék az valószínű macerásabb.


igazából csak gondolkozom. olyan üzletek vannak itt amikről fogalmam sincs hogy hogyan tudnak életben maradni.


de úgy gondolom hogy itt is kb ugyanannyi esély van egy vállalkozást felfutatni mint otthon csak a pénz nem mind1 :)


köszi a választ még1x.


ui.: tényleg nincs is sok szoli. össze kellene kapcsolni más dolgokkal (műköröm, masszázs, kozmetika)


ui.: néztem árat a szoli átlagosan 60-70p / perc...


én sokat jártam egy otthoni szoláriumba, az egy kicsi hely volt átlagosan napi 35-40 látogatóval.


10 percet lehet számolni átlagba, azzal úgy kb 4500 a havi bevétel. és ugye ott a rezsi meg a bérleti díj. sztem olyan 2000 marad meg (ami igazából nem is olyan jó :/ )

2013. ápr. 12. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

2000 egesz jo lenne.

De amit rakoltesz az nagyon sok.

Meg tenyleg nem latom hogy nagyon menne a szoli kint.


Kozmetika, mukorom. Az meg egymas hegyen-hatan van. Esetleg egy utos marketinggel. En is gondoltam ilyenre de tenyleg minden sarkon vannak sot egy kis utcaban 3 kormos meg kozmetikus...


Mondjuk lehet egy ugyes fodrasznak orulnenek mert nekem akciosan 50 fontert jol elbsztak a hajam a cityben pedig csak vagas volt :'(

2013. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
50 font???? :D az kemény hallod én ilyen 5-7 fontért nyíratom a hajam. bár mondjuk 20 perc az egész :D
2013. ápr. 14. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

lany vagyok... a cityben volt.

es ez AKCIOS ar!


de am nem tetszett... ahogy o beszaritotta jo volt de masnap lattam a vagasi hibakat...

mar megnott.

jo igy :)

2013. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerencsére fiú vagyok :D


mellesleg munkanélküli szóval ha tudsz vmit írj privit :DD

2013. ápr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!