Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy vállalkozó menyi fizetést...

Blackdragon1997 kérdése:

Egy vállalkozó menyi fizetést kap havonta?

Figyelt kérdés
és egy cégvezető,és az üzletvezető
2013. ápr. 12. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

El szeretned donteni, hogy mi legyel, mikor nagy leszel..? :)


A vallalkozo maga donti el, hogy a megtermelt profitbol (mar ha van) mennyit vesz ki nyeresegkent/fizeteskent. A cegvezeto/uzletvezeto meg attol fugg, hogy mit takar pontosan a megnevezes. Egy orszagos igazgato nagy multinal kaphat havi 1,5-2 milla nettot, de ennel tobbet is. A Bivalybasznadi Teso "uzletvezetoje", aki valojaban csak egy egyszeru elado, orul a minimalbernek napi 10 orai meloert...

2013. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vállalkozó vagyok, annyit adok magamnak, amennyit megszavazok. Meg attól függ, mennyi a bevétel, és a kiadás.


Sőt, cégvezetőként is magamnak osztottam a fizut. Üzletvezetőként alkalmazott voltam, még 90-ben, akkor 12 ezret kaptam.

2013. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai vállalkozók egyre nagyobb része örül, ha nem minuszos, vagy nullás, s ki tud termelni egy minimálbért magának!!
2013. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!