Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet bejelenteni olyan...

Hol lehet bejelenteni olyan munka körülményeket amik nem felelnek meg a munkatörvényének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
egész pontosan mi nem felel meg?
2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A munkáltatódnál. Könnyen lehet, hogy csak nem tudnak a problémáról, nekünk is volt ilyen a hőmérséklettel kapcsolatban. Mértünk párat, megmutattuk, átállították.
2013. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
munkaügyi felügyelőség
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, rosszul fogalmaztam meg, a munkáltató se megfelelő, be van rúgva olyankor mindenkit aláz, és a több liter hígító mellet dohányzik, olyanokat csináltat meg velünk ami nem a munkához tartozik, és a munkahelyre kívülre eső helyekre küld amit tudtommal nem szabad, például, hogy mennyünk ki neki boltba söré vagy lottózóba kiváltani a számokat, és ha megtagadjuk akkor megfenyeget minket. Gépjárműfényező vagyok tanműhelyes.
2013. máj. 24. 16:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem múltam el 18 mikor elküldött lottót kiváltani és sört venni, de mondtam is neki, hogy nem vagyok 18, de mondta, hogy szívességet kért tőlem, kifog rúgatni, ha nem engedelmeskedek. A zsarolás mióta szívesség kérés?
2013. máj. 24. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy ugye tanműhely, szóval csak tanulók vannak ott és velünk kéne megcsináltatnia az autót amit behoznak, de velünk csak takaríttat és maszekosokat hív, hogy ők csinálják meg, ami ugye illegális, mivel állami cég (BKV)


Vissza térve, hogy más munkákat csináltat meg velünk, hamár így benne vagyok a témában... Elvállalta a takarítóállást is és velünk csináltatja meg és ő aratja le a babérokat és ha azt megtagadjuk akkor is fenyeget, arról nem is beszélve, hogy korrupt mint Bulgária... Ja és még szeret lopni, ha telefont vagy személyes dolgokat ott hagyunk beleolvas/megnézi.

2013. máj. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!