Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal vállalkozók szövetsége...

Fiatal vállalkozók szövetsége pályázat elnyerése után, ha nem teljesítem a feltételeket akkor mik a következmények?

Figyelt kérdés
Van most ugye ez a 35 év alatti pályázati lehetőség, hogy 3-6 Millió forintnak megfelelő összeggel támogatják a 3 hónapnál nem régebbi pályázatot elnyerő vállalkozást. Ez majd csak május után vagy még később fog beindulni. (Részletesebben: www.vallalkozzitthon.hu ) Na most a kérdésem az lenne, hogy a pályázat egyik alapfeltétele, hogy az első üzleti évben 500.000 Ft nettó árbevételnek kell lenni-e. Ha én ezt nem teljesítem, akkor mik a szankciók? Visszafizetni teljes egészében a támogatást, netalántán többet? Felkerülhetek-e ezáltal a BAR listára? Ilyen szankciókra gondoltam. Ha van más is, szívesen meghallgatnám mielőtt komolyabban belevágnék ebbe az egészbe.

2013. ápr. 27. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már ezt sem éred el, neki se vágj...


Nem rosszallásból, csak ha már 5 vásárlót, vagy üzleti partnert és fél milliót 1 év alatt azaz- havi 45.000 Ft bevételt- sem termelsz ki, akkor miből fedezed majd működésed a 3 év alatt? Erre még a Fivosz sem fogja rányomni a pecsétjét, de majd megtanítanak erre is, gondolom.


A tanfolyam az első lépés és közben az üzleti terv.

Ha meg eleve életképtelen, akkor nem fogják támogatni, mert az "öngyilkos merénylet" senkinek sem érdeke.


Ha esetleg gondolod, amit szeretnél előtte futtasd meg itt május 5-ig: (nincs kötelezettséged, de kapsz egy visszajelzést, hogy egyáltalán van e értelme..)


[link]

2013. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
adódhatnak gondok abban az 1 évben. Rengeteg minden közbe jöhet még a sikeres és remek üzleti terv ellenére is. Ezért kérdeztem.
2013. ápr. 27. 14:19
 3/3 anonim válasza:
30%
Vicces, hogy a fivosz bármilyen szabályokat is lefektet, miközben a tagok nagy része tipikus magyar simlis "vállalkozó"...
2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!