Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fémipar, alkatrészgyártás cnc...

Buborék Fejü kérdése:

Fémipar, alkatrészgyártás cnc gépeken. Vélemények?

Figyelt kérdés

Van ebben lehetöség még? Arra gondoltam, hogy belevágnék ilyesmibe, mert pár dolog adott lenne hozzá. Egy vagy két cnc gépet lízingelnék amivel alkatrészeket gyártanék. Szakmai tudás, mühely, adott. Nyilván a gépek felszerszámozása, stb nem kis költség, de erre lenne fedezet.


Amivel nem vagyok tisztában, az az, hogy ilyen munkákra mennyure vab igény.



2013. ápr. 30. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy igény van rá, csak kérdés hogy milyen volumenű munkákat tudnál vállalni. Egyedi vagy sorozatgyártást? Marást vagy esztergálást?Meg mekkora szakmai tudás?A gépek felszerszámozása több milliós nagyságrendű. Én személy szerint megmunkáló központot vennék, valami jó stabil gépet, nagy szerszámtárral.
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!