Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy itthon...

Elektromann kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy itthon szaporíthassak, és adhassak el nóvényeket? Kell hozzá valamilyen szakma?

Figyelt kérdés
Főként dísz növényekkel akarok foglalkozni, de gondolkoztam az ehetőekben is. Egyenlőre nem akarok, boltot nyitni, ez nem célom. Főként interneten keresztül akarom árulni, és gondolom adózni is kell belőle, ezért lennék rá kíváncsi, hogy mi kell ahhoz, hogy ne feketén csináljam.

2013. máj. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

füstbe ment terv!

Hogy mi kell ahoz, hogy "ehető nóvényeket szaporíthass"

Neked elsősorban egy 5x akkora IQ-ra lenen szükséged mint amivel most rendelkezel!

2013. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őstermelői igazolvány... Ballagj el a legközelebbi falugazdászhoz, és ott érdeklődj. Bár ebből a kérdésből én sem jósolok nagy jövőt neked. Egyébként, ha tényleg ki akarod váltani az őstermelőit, akkor várd meg az évvégét, mert ha most váltod ki, akkor év végéig járulékot kell fizetned. Viszont ha decemberben váltod ki, akkor csak arra az 1 hónapra fizetsz, és a következő naptári évben, mivel a 600 ezret nyilván nem fogod elérni, nem kell fizetned semmit.
2013. máj. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Egyébként ez csak egy hirtelen kapott ötlet volt, és még egyenlőre csak gondolat, csak szeretek mindig a tervezésnél utána járni a dolognak, mert rosszul érhet a dolog, ha akkor azonnal kellene ilyen-olyan dolgot összeszedni. Az első hozzászólónak üzenem, hogy az ehető növények szaporításában csak gondolkoztam, dísz növényekkel kezdenék. Szeretek a növényekkel foglalkozni, hát gondoltam utána járok egy-két dolognak.
2013. máj. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!