Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal vállalkozok támogatásár...

Fiatal vállalkozok támogatására létrehozott pályázatra milyen vállalkozási formában érdemes gondolkozni?

Figyelt kérdés

Gondoltam egy szórakozóhelyre több mint valószínű hogy az menne mivel 30 km-eren belül nincs állandó szórakozóhely (5-10 ezer lakosú kisváros.

Aztán gondolkoztam egy egyszerűbb pizzéra / étterem de az meg sok van.

Ruházati bolt ismét sok van valamint élelmiszer bolt is sok van szerintem a lakossághoz mérve.

Szóval tippeket várnék



2013. máj. 14. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A vállalkozási forma azt jelenti, hogy pl. kft-ként, vagy bt-ként működne, hogy mivel foglalkozol az a tevékenységi kör.

Mekkora a város? Azért az 5-10 ezer lakos elég tág meghatározás. A szórakozóhely jó ötlet lehet, de csodálkozom rajta, hogy ha akkora város, hogy sok étterem van akkor ebből tényleg nincs egy sem? Sokat számít az is, hogy az ország melyik régiójában található, mert pl. 50%-os munkanélküliségnél valószínűleg nincs ilyesmire fizetőképes kereslet, lehet ezért nem is próbálkozott vele senki.

Egyébként ez támop 236-os pályázat? Mert ott a 3 millió forint elnyerhető támogatás szerintem nem elég szórakozóhely indításához. Pl. én egy nagyobb városban élek, itt egy most induló szórakozóhelynél csak a berendezés 30 millió forint és akkor még árukészletről, engedélyekről, alkalmazottakról stb. szó sem volt.


Szerintem ami most nagy divat és talán még nem terjedt el mindenhol, az a flabélos és hasonló vibrációs gépek, nem tudom nálatok van-e ilyen szalon. Franchise rendszerben is működnek így nem kell akkora tőke hozzá és olyan rengeteg engedély sem, mint egy szórakozóhelynél. Kibérelsz egy helyet, beállítasz két három ilyen gépet és sorra jönnek az emberek rázatni magukat. :)


Visszaolvasva látom milyen regényt írtam, bocsi.

Azért kíváncsi lennék hogy alakult május óta a pályázatod sorsa, írhatnál róla. :)

Sok sikert, bármibe is fogsz!

2013. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!