Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Klímaszereléshez honnan...

Klímaszereléshez honnan találhatnék társat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy most jó áron lehet beszerezni a klímákat és megérné úgy komplett csomagként árulni felszereléssel együtt őket, mondjuk 60-70e ft-ért és nagyot lehetne kaszálni rajtuk.
2013. máj. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, csak amit idén nem adsz el, azt jövőre csak akciósan tudod kiszórni. A klímásoknak májusban betelik egész nyárra a naptárjuk. Akár jó ötlet is lehet.
2013. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy ?
2013. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pesti :)

De mivel egyedül nem birnám csinálni, addig nem akarok belefektetni pénzt amig nincs társam. Pl egy vákumszivattyú kb 100-150e ft minimum. Más mondjuk nem kell hozzá de ez elég húzós.

2013. máj. 20. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ez a kérdésed ugyan, ám én úgy tudom, hogy klímaszerelést csak szakképzet zöldkártyával rendelkező szakember végezhet. Arról nem beszélve, hogy a klímákhoz azért kell tudni, ezt azt számolgatni.

Ezen kívül léteznek klíma nagykerek, ahol nyilván egy akciós kisker árnál is olcsóbban meg lehet kapni. Némi speciális szerszám sem árt. Na meg némi ügyfélkör.


A dolog csak annyi, hogy társ keresésnél ezt is vedd figyelembe.

2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam h először magamnak szerelnék fel egyet , mert már láttam szerelést meg tudom mik kellenek hozzá és h kell csinálni. Ezekről a papírokról is tudok, bár nekem nincs és szerintem nem is kell.

Szóval miután megy minden okésan akkor belevágnék élesben is , persze piaci ár alatt hogy minél többen hívjanak engem:)

2013. máj. 20. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül egy felszerelés? minden benne van az egységcsomagban amit rendeltem?
2013. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen még nem gondolkoztam, nyilván függene a készülék típusától meg a beszerzési ártól, de jóval olcsóbb lenne mint a többi szerelőnél.. kb fele.
2013. jún. 5. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:
van egy klíma LG. a neten lehet rendelni és a jellemzői közt fel van sorolva, hogy könnyű szerelés. Szerinted nekiugorjak? Szeretek ilyen szereléseket csinálgatni otthon.
2013. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elvileg mindet egyforma módon kell felszerelni, elvileg megpróbálhatod de ha elszökik a gáz mert nem jól kötötted be a csöveket akkor költséges lehet utánna újratöltetni meg megcsináltatni rendesen.

Egyébként milyen típusú?

2013. jún. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!