Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Férjemmel, aki asztalos...

Férjemmel, aki asztalos külföldre szeretnénk bútorkészítést vállalni. De szerintetek hogyan kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés
asztalos, gyártás, külföld

2013. máj. 21. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nylevet mennyire beszélitek?
2013. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kemikália ***** válasza:
Kėszitsetek vagy csináltassatok egy portfólió oldalt az elkėszült munkákból referenciakėnt, csináltassatok profi fotókat róluk, majd pakoljátok fel az Ebayre, vállaljatok reális kėszitėsi ės szállitási határidôt, valamint szerzôdjetek egy megbizható nemzetközi szállitócėggel. Kb ennyi. :)
2013. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem középfokú nyelvvizsgám van angolból, társalgási szinten beszélek, férjem is megértetné magát ugyanezen a nyelven, éppen tanfolyamra jár(bár kevés az önbizalma :).


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 22. 08:03
 4/5 lőrinc vik válasza:

Sziasztok!


Sorozatgyártásban vagy egyedi darabokban gondolkodtok?

Magam is most kezdtem nyitni kifelé, más alakulnak a kapcsolataim, megy egy oldalt is csináltam már, esetleg tudnánk összedolgozni, ha gondoljátok. Van valami anyagotok a neten az eddigi munkáitokról? Merrefelé laktok?


Üdv!

vik

2013. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram!


OKJ-s bútorasztalos bizonyítvánnyal rendelkező, ügyes kezű fiatalember vagyok, viszont egyenlőre csak kevés tapasztalattal rendelkezem a szakmában, viszont ezen szeretnék változtatni, és az Ön tapasztalati segítségével fejlődni. Rendkívül gyorsan tanulok és elhivatott vagyok az asztalos szakma iránt.


Jelenleg másodállásként és/vagy gyakorlati helyként keresek lehetőséget a szakma elsajátítására.



Tisztelettel,


Bozsó Gábor


0620/ 552 0434

2014. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!