Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fornetti látványpékséget...

Fornetti látványpékséget lehet büfékocsiból üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Egyszer mintha láttam volna már ilyet. De sajnos már nincs azon a helyen és nem emlékszem: a fornettik vajon helyben készültek a büfékocsiban, vagy előre lesütötték ? Láttatok már ilyet? Szerintetek működne? Mert mindig odaállhatnék,ahol éppen forgalom van (különböző napszakokban máshová..), kevésbé kockázatosnak tűnik,mint a fix hely.

2013. máj. 26. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet. Itt, ahol lakom, a nagy buszmegállónál van egy kis kocsi, amiben fornettit árulnak.
2013. máj. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható alapesetben. Az viszont nem annyira, hogy változó helyen állj meg vele. Az árusítás hoz engedély kell, a helyet bérelnek kell es ha teszem azt reggel hattól tízig akarsz X ponton állni, akkor 10 kor akkor is el kell menned, ha ezren állnak sorba, mert különben megbüntetnek
2013. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozgo arusnak is engedelyre van szuksege ugy ahogy az elozo hozza szolo irta! Raadasul azzal is szamolnod kell hogy ha olyan helyen arulsz ahol ugyan akkor pekseg is van mondjuk siman el is tilthatnak addig amig azok nyitva vannak! Masik dolog duplan fizetsz a helyert, mert ha fizetos a parkolo egyszer ott legomboljak rolad a penzt illetve az onkormanyzat fele is fizetsz helypenzt ami dupla lehuzas!

Fornettire raterve pedig en meg nem talalkoztam olyan fornettis sutovel ami gazrol ment volna... Nah auto beepiteni egy kelesztet es sutot mert annelkul nem tudsz arulni eleg necces! Meg ugyebar van ezeknek fogyasztasa is... a legkedvezobb kontrukciok is megesznek orankant 3-4Kwot! Ami azert nem keves. Szoval ezzel kezd hogy utanna erdeklodsz hol es miben lehet ezt a legegyszerubben sutni!

2013. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam mozgó fornettist, úgyhogy szerintem ilyen nem létezik.


Mozgó vegyes boltot már láttam, de az más tészta.


Nem mellesleg mozogó árusként hogy a francba sütnél folyamatosan friss árut?

2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kemény vagy :) Láttál már 100millió Forintot egyben? Akkor az sem létezik mert Te nem láttál??!!

Amúgy gyros is van mozgó árus.... Csak az gázról megy!

2013. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!