Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ma mindenki boltot akar...

Ma mindenki boltot akar nyitni? Élelmiszer, fornetti, illatszer, kenyérbolt kávébolt nah még valami?!

Figyelt kérdés
Kedvezmények után miért nem a Munkaügyi központot vagy széchenyi programirodát nézik? Könyörgöm ha valaki vállalkozni akar és komoly embernek tartja magát az nem itt fog piackutatást csinálni....

2013. máj. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted csak azok akarnak boltokat nyitni, akik itt kérdezgetnek?
2013. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
És miért zavar téged ez kérdező? Mindenki meg akar élni valamiből, nem? És mint tudvalévő, itt Magyarországon k.va sok munkahely van, kapkodnak a munkavállalók után a munkáltatók. Hol élsz te?
2013. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teny es valo, hogy nincs sok munkahely bar ezzel is lehetne vitazni nah mindegy. A kerdese lenyege az lett volna, hogy miert gondolja mindenki azt hogy feltesz egy kerdest hogy milyen boltot erdemes nyitni?! Azt mar nem is mondja hogy hol? Ha valaki ertelmes lenne es komolyan vallalkozo akar lenni akkor utanna jar neki nem pedig varja a sult galambot. A munkaugyi kozpontot is azert irtam, mert ott is lehet vallalkozashoz kedvezemnyt, hitelt, tamogatast kapni! Csak sajnos magyarorszagon ugy mukodik hogy ha van 1-2millio forintja az embereknek akkor azt hiszik abbol nyitnak boltot es megelnek es ennyi!! HAt nem erre probaltam ravilagitani de latom rossz emberek olvastak el...
2013. máj. 27. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Én rossz ember vagyok attól, mert nem értettem azt a kérdést, amit csak a válaszok után magyaráztál meg bővebben? Gratulálok! :D


Egyébként meg valahol jogos a kérdésed, de az ilyen hiányos kérdésekre (hol akar boltot nyitni, milyet, stb...) én sose válaszolok, túllépek rajta és kész. Komolytalan kérdés nem érdemel választ.

2013. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szexshopot akarok nyitni állatok számára ^^
2013. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként én teljesen megértem, aki itt kérdezősködik. Van egy ötlete, vannak gondolatai, nem is annyira kérdezni szeretne, inkább beszélgetni, megerősítést kapni, ilyenek vagyunk mi emberek. Nekem is sok ötletem van. Mint vállalkozó sokszor gondolkodom el, hogy az ötletem vajon tetszeni fog-e a vásárlóimnak. Vagy egyáltalán melyik fejlesztés fogja beváltani a hozzá fűzött elvárásokat, és melyik lesz kudarc? Az ember szívesen beszélgetne ilyesmiről, de nem létezik olyan fórum, ahol ezt meg lehetne tenni.
2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!