Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A vissza nem térítendő állami...

A vissza nem térítendő állami támogatást kezdő vállalkozóként hogyan tudom igénybe venni?

Figyelt kérdés
Sajnos vállalkozói igazolványom nincs. Hogyan vehetném igénybe így a támogatást? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kezdő vállalkozó, ha nincs vállalkozói igazolványod?
2013. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most jelenleg munkanélküli vagyok, de ezt a támogatást igénybe véve kezdő vállalkozó szeretnék lenni.
2013. jún. 3. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A munkaügyi kp-ban elmondják.

Ne örülj, mert komoly feltételei vannak: kell hozzá 5 évre előremenőleg egy üzleti terv, és nem is mindent támogatnak pl kereskedelmet (pl butik nyitása) már nem, mert sok van belőlük. A másik feltétel, h kell 30% önrész és ingatlanfedezet is.Emellett, ha arra számítasz, h majd kapsz pénzt és abból elinditasz vmit-akkor tévedsz! Előbb el kell indítanod a vállalkozást és csak utólag kapod majd meg a pénzt, kb félév múlva. És 2 évig tilos abbahagynod ezután a vállalkozást, akkor is, ha becsődölsz. És még sorolhatnám a feltételeket, de mondom: bemész és elmondják neked.

2013. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


Gondolom, már megkaptad a kérdésedre a választ. Én is túl vagyok egy ilyen Önfoglalkoztatást segítő pályázaton, és elmondom neked, nem annyira nehéz erre pályázni. Adnak mindenre, ha jó az ötlet. Az első pár hónap a nehéz, amíg kiváltod a vállalkozóit és elkezd megtérülni a vállalkozásod. 3 év múlva meg minden a tiéd. :)

2014. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!