Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még kezdő vállalkozóknak...

Van még kezdő vállalkozóknak "állami támogatás"?

Figyelt kérdés
van egy ötletem, amit szeretnék megvalósítani, de jó lenne hozzá támogatás. régebben volt kezdő vállakozóknak amolyan ösztönző támogatás, olyasmi mint a Szocpol.
2012. febr. 27. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Régebben márciusban indították az ilyen támogatást, pályázni kellett rá.

Munkanélküliek önfoglalkoztatóvá válásának támogatása, vagy valami hasonló volt a neve.

Van mellette lehetőség bér és járulék támogatásra is.

Nézd meg a honlapjukon (www.afsz.hu) hogy most van-e.

2012. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zoli17 ***** válasza:

tegnap voltam benn. én is így szeretném, 6 hónapig adja a minimálbért, és néha indulo támogatás is van. ez lehet kamatmentes hitel pl. vagy vissza nem térítendő. de az idei pénzek nem jöttek meg. ne nagyon számíts rá. tavaly is már csak 4 hónapra elegendő pénz volt.

megtennéd hogy priviben értesítesz a már van megint?

olyat találtam még:

[link]

hasonló pályáztató oldalak, de tőlük se kell sokat várni. ha nyersz meg nagyon becsüld meg. én már nyertem képzési támogatást. ebben akarok tovább menni.

2012. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!