Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretném elkezdeni a fogyókur...

Szeretném elkezdeni a fogyókurát és valami tisztító kurát is! Minden ötlet érdekel, hogy kezdjem, mivel milyen ételekkel, kiegészítőkkel? Igazi teljes test tisztítással lenne érdekem kezdeni?

Figyelt kérdés
Csak pár kilotól szeretnék megszabadulni inkább a közérzetem lenne jó kicsit javítani hogy energikussabb legyek pl.ezért gondolom hogy először egy tisztító programmal kezdek és a fogyókura már talán jön is magától..De nem tudom hogy kezdjek bele?Várom az ötleteket:)
2011. okt. 20. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vhol olvastam, hogy lébőjtöt szoktak tartani, legalább 1 naposat, ilyenkor sok zöld teát (vagy egyéb ízesítetlen gyógyteát).

Reggel hidegen sajtolt olajat kell a szádban 5 percig forgatni, ez a szádból veszi ki a mérgeket.

Én még egyiket sem csináltam, csak valahol olvastam, tehát aki mást olvasott és mást tud, ne hülyézzen le..

2011. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Csak tönkreteszed a szervezeted vele ;) semmi értelme nincs.
2011. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első igen ezt én régebben csináltam és hasznos is volt legalábbis én azt tapasztaltam hogy a nyelvet tisztítja meg szépen más hatásait nem ismerem de jó volt:)Kedves második már miért tenném tönkre magam hiszen 1-1 tisztítás néha a szervezetnek jót tesz kipucolja a mérgeket én negyed évente aloe verát iszok!Egyéb ötletek érdekelnének hogy kezdjek hozzá!Aki szerint hülyeség annak megköszönném ha nem írna ide!:)
2011. okt. 20. 12:01
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nah nézzük a nagy "pucolás", annyit érsz el, hogy teljesen leesik a vércukorszinted, tényleg nagyon egészséges :D
2011. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha jobban elolvasod a kérdést kedves utolsó látod senki nem írta a drasztikust tisztítást szóval nem ez a lényeg egyszerűen csak érdekelne milyen tisztítókúrákat lehet bevetni egyébként minden nap eszek gyümölcsöket és nem hiszem hogy leesne a vércukrom vagyis nem az étkezésemem változtatnék hanem étkezés mellé kiegészítőket keresek amivel aztán könnyebben tudok majd mozogni is!:)Nem vagyok a drasztikus fogyókura híve és az erős méregtelenítésé hogy ne együnk semmit csak léböjtöket végezzünk!Csináltam régebben voltam 49-50 kilo de már sokkal több vagyok rájöttem én is hogy b@romság igy élni csak most ugy érzem megint jól esne egy kis tisztítás!Segítségeket várom nem lehurrogást!Köszönöm!
2011. okt. 20. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

a májad és a veséd felelős a salak és méreganyagok kiválasztásáért, lehet menőzni és kitalálni hasraütés szerűen kúrákat erre mert divatos, de az egészséges táplálkozást nem tudod megkerülni. a zsír pedig semmilyen anyagot nem von ki a szájból, én is szeretem a scifit, de azért a valósággal nem feltétlen kell összekeverni.

fogyókúrával 10-ből 9 ember csak annyit ér el, hogy zsírosabb lesz, nem tudom miért ragaszkodnak ehhez.. egyébként, ehetnél kiegyensúlyozottan, ha aloéra telik, akkor jó minőségű ételek is beleférnének, gondolom. egyébre meg nem nagyon lesz szükséged, táplálkozáson kívül még a mozgás aminek szerepe van fogyásnál.

2011. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a kérdező nem mondta egyáltalán hogy koplalni akar nem tudom mit kombináltok mindig. Ha a beled be van rakódva akkor érdemes megcsinálni pl ezt: kb 4-5 nap az egész, több liter kefírt kell meginni első nap ehetsz hozzá teljeskiörlésű kenyeret is, második nap is ez, harmadik nap zöldség és gyümölcslét 100%-ost kell inni ebből is több litert. Jól kipucolja a beleket:)
2011. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
hja és néha jót tesz ha kipucolod a beleid orvosok is csak ajánlani tudják az ilyesmit ennek semmi köze a koplaláshoz meg a drasztikussághoz meg ahhoz hogy fogyózna és nem életmódot vált.
2011. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél bizony az aloe nem olcsó mulatság de szerintem negyed,fél évente igazán belefér és nagyon hasznos,egészséges táplálék ugy gondolom!Egyébként nem írtam sehol hogy nem táplálkozom egészségesen:)Nagyon is megeszek mindent amit csak megkívánok hál Isten meg engedhetem magamnak és próbálok oda figyelni mindenre viszont ha csokit kívánok akkor azt is eszek,húst is,kávét is iszok,colát ami szerintem már nem biztos hogy bele kell férjem az egészséges élethez ezért is érdekelne néhány kiegészítő de valahogy nem igazán érteni a kérdésemet ha megint csak a támadás jön válaszul!:)Szép napot neked aki lehet még arra is irigy mert valaki gyümölcsöt mer enni hiszen a mai világban már luxusnak számít!Hoops
2011. okt. 20. 14:40
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak hogy végre egyetért velem!:)Na és hogy valakinek végre sikerült felfognia a kérdésemet! :D
2011. okt. 20. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!