Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehet csinálni, hogy az...

TSkull kérdése:

Mit lehet csinálni, hogy az ember egy kis plusz pénzhez jusson?

Figyelt kérdés

Persze nem milliárdokra, meg milliókra gondoltam, hanem pl. havi 10 ezerre, max. 50 ezerig el. Olyasmit keresek, amit egyetem mellett is tudnék itthon végezni. Olyan ötletekre vagyok kíváncsi, amik beváltak.


Tudok angolul középszinten, értek egy kicsit az elektronikához, fizikához meg az ehhez hasonló dolgokhoz.


Az 'menj el dolgozni' típusú napiszarra meg kommenthuszárra felkerülni akaró válaszokat tartsátok meg magatoknak, tele vannak velük a hasonló oldalak.



2013. jún. 18. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Sportbefektetés...másnéven sport arbitrázs.Nézzél utánna,szép kis plusz pénzeket lehet vele keresni.Ez ez egy fogadás fajta amivel mindig nyersz!Bár nemt udom ilyenre gondoltál e?Vagy "rendes" munkára,mert azért ezzel is van munka.De ismerek olyat aki havi 300 ezret meg keres vele,igaz napi 8 órába csinálja.Napi 1-2 órával is lehet vele keresni,300-500 dollár körül.1000 dollár vagy euro indulót ajánlanak hozzá kezdő tökének.
2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
üzérkedés
2013. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dudu27 válasza:
Esetleg keress rá a Közösségi Munkaközvetítőre.
2013. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általános esetleg középiskolás diákok korrepetálása angolból, fizikából, matekból, szóval amiből jó vagy. Most pótvizsgára felkészítés ugyanezekből a tárgyakból.
2013. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!