Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyermekét egyedül nevelő anya...

Gyermekét egyedül nevelő anya tanácsot kér! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretném olyan hasonló sorsú anyukák segítségét kérni akinek már sikerült önnállósítania magát valamilyen vállalkozásban. Van 800ezer ft-om,és mivel meguntam azt hogy a megélhetésért folyamatosan dolgozom,kisfiamra nincs időm,ezért szeretnék én is valamit kezdeni,aminek jövője is van és végzettség nem kell hozzá! Nekem nincs semmi használható ötletem!
2009. okt. 13. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

városban vagy falun laksz?

anyukám turit nyitott (amiből végül az lett hogy árul szinte mindent,amit kérnek tőle,mert egyetlen bolt a faluban a coopon kivül)

és igy öcsémmel (amikor nyitotta a boltot,1 éves volt) annyit volt amennyit akart,mert ottvolt vele a boltban,eljátszott a vásárlók gyerekeivel,ahogy most is,bár már kisiskolás.De igy nemkell senkitől szabit kérni ha beteg.

kn 300ezerbe került a kinyitás kezdő áruval együtt,amiben egy 60ezres boltvezetői tanfolyam is volt (nem kellett bejárni tanfolyamra,gyakorlatilag megvette a papirt)

2009. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen fontos kérdés,hogy vidéken vagy Budapesten szeretnél vállalkozást nyitni? Budapesten sokkal drágább elindítani egy üzleti vállalkozást,a bérleti díjak is sokkal többe kerülnek!Mennyi idős a gyermeked? Olyan vállakozásban gondolkodsz,ahol ott lehet melletted?
2009. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz helyzetben van. Én olyat ismerek hogy az anya odaadta az édesanyjának a gyereket hogy vigyázzon rá,addig az anya dolgozott. Nekem lennének ötleteim,de az évek alatt térül meg. Szerintem a a jó öreg kereskedés. Megveszi olcsón eladja drágán. Nem egy olyat ismerek aki jár Romániába vagy Ukrajnába és vásárol ruhákat ezt az és itt eladj,vagy akár Ausztriában.
2009. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem megkérdezni hogy hol él? Mennyi idős a gyermeke? (Mert én úgy írtam mintha 3éves lenne,valószínűleg azért mert ennyi az unokaöcsém)
2009. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dunakeszin lakom,itt nincs olyan sok lehetőség,mert minden van a mi kell. Szerintem! A fiam 8 éves,már nem mondható kicsinek de mivel csak én vagyok neki ezért szeretném ha vele tudnék lenni amikor szüksége van rám,miközben anyagilag sem szenvedünk hiányt.
2009. nov. 1. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsánat, ez a kevés a pénz, és végzettség sincs, nagyon rossz párosítás.


mindenképpen járd körbe, hogyha beteg leszel, milyen terheit kell a vállalkozásnak fizetni, és azt miből tudod majd!

2013. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!