Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tud vállalni és...

Milyen munkát tud vállalni és főleg hol egy egyedűl álló anya?

Figyelt kérdés
Több gyermekemet nevelem egyedűl szükségem lenne munkára ám ezt csak iskola időben tudnám megoldani ill kb:8-15 óra között.Már minden hol kerestem munkát van valaki aki szerintetek egy egyedűl álló anyát alkalmazna?Vagy van valami ötletetek mivel próbálkozzam.Tényleg minden megoldás érdekelne.ápolás,takarítás,szociális munka,idős gondozás bármi.Kérem akinek van használható ötlete az írjon.Nagyon köszönöm.Gondolom nem vagyok nyerő választás a munka erő piacon én mégis nagyon szeretnék dolgozni.
2010. szept. 22. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Nem csak te vagy egyedülálló anya, hanem én is és még sokan rajtunk kivül... Részmunkaidős állást keress. Én nyolcórásban vagyok, ám nem árultam zsákbamacskát és sikerült egy nem tul jól fizető de aránylag korrekt munkát találnom. Órabérben fizet és igy akkor jövök megyek amikor tudok, pesze igyekezni kell az átlag nyolc órákat ledolgozni. napközi meg suliban fél ötig van, így fél négy- négyig dolgozhatok nyugodtan. Kitartás, keress és lesz neked is.
2010. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!