Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt bálás ruhák beszerzés...

Használt bálás ruhák beszerzésében kérnék segítséget, ötleteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék egy használt ruhás turit nyitni,de csakis nagyon jó minőségű ruhákkal, hol kell elkezdeni a keresést,hogy honnan lehet a ruhákat beszerezni? Aki ezzel foglalkozik hogy talált rá,hogy honnan szerezze be a ruhákat?


2013. jún. 26. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. vaterán időnként vannak ruhacsomagok feltéve 1 Ft-ért és egész jókat lehet benne találni.
2013. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
külföldre gondoltam,ahonnan folyamatosan lehet árut hozni
2013. jún. 26. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondold ki honnan!
2013. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan piacba akarod magad beleártani, ahol farkas törvények vannak. Volt egy nagyon jó turisunk, ők Németországba jártak közvetlenül az áruért, de ott megjelentek a románok, elhordanak mindent... nagyon nehéz ügy. Ennél egy kicsit komolyabban kell neki szaladni. A GYIK-en kérdezgetni, és várni a szebb jövőt... hát... ennyi lendület kevés lesz.
2013. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából még csak érdeklődés szinten vagyok,mert itthon maradok még egy fél évig Gyesen biztos,de utána el kell mennem dolgozni,mert muszáj,de 2 gyerek mellett nem tudom mit sikerül találnom,ami mellett el is tudom őket hozni a bölcsiből,oviból. Ezért gondoltam hogy valami sajátba kellene belevágni,bár itt mindenhol azt olvasom,hogy már nem éri meg. Nyilván a létező turisoktól nem tudok érdeklődni,honnan szerzik be az árut,ezért is gondoltam,hogy van olyan esetleg,aki már nem csinálja és esetleg tud ötletet adni a beszerzés terén.
2013. jún. 27. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aranyat tojó tyúk titkát elárulnád? Na ugye!
2013. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!