Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan Indithatnék el egy...

Hogyan Indithatnék el egy saját vállalkozást?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy vállalkozást indítani,amit enternethen keresztül tudok irányítani és minimális befektetés kell hozzá? sajnos nem tudok miben gondolkozni,tanácsokat vagy tippeket várok.előre is köszönöm
2013. jún. 26. 11:05
 1/1 Nosferatu the Vampir válasza:

Szűkre szabtad a kiínálatot, de lehetséges.

Elösszőr is egy minimális tőkét kellesz szerezni, ennek egyik módja a család, haverok másik állambácsi.

Ha új üzletet nyitsz és szerintem nem lehetsz több mint 25 és egy két alkalmazottat is felveszel akkor igényelhetsz vállalkozás indítási támogatást ami vissza nem téritendő ként adnak neked, de idővel forgó hitelt is felvehetsz amit eszközökre fordíthatsz.

Ötletként szoftver és konzolok(ps, xbox)árusítását javaslom, mivel hamarosan beindúl a nagy bisniss november és december környékén akkor éri meg ezzel majd foglalkozni és persze, ha külföldre is szállítasz jó tarifával akkor extra pénz. addig meg szerintem nézz körül mikell hozzá engedélyek, iparüzési adó mentes helyen bérelnél egy székhelyet és a környékedről meg csak feladnád a csomagokat szerintem nagy keretje lesz és ha utána nézel te is rá jösz :D

2013. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!