Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezeknek hol az üzlet ebben az...

Ezeknek hol az üzlet ebben az egészben?

Figyelt kérdés

Internetes ,,webshoppokon" lehet látni termékeket pl fejhallgató amikből az eladó heti 5-6db-ot elad,de gondolkodtam mi az üzlet neki ebben?


maga a fejhallgató 2090ft-ért lett eladva,de 2napi kereséssel a legolcsóbb 1350 körül volt (árfolyam függően) amire kézhez kapja az illető számolások után 1784ft-ra jön ki , ebben hol az üzlet?

~300ft haszonért ezt megéri?Heti szinten 1500ft profit...ebben szerintetek hol az üzlet?



2013. júl. 6. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg ott, hogy nem fog mindenki 2 napig keresgélni 600 ft különbséget, hanem megveszi simán. Meg mondjuk ha megvesz 20-at, lehet még olcsóbban veszi.
2013. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Honnan tudod, hogy heti 5-6 db-ot ad el? Na meg csak fejhallgatót árul és csak azt az egy félét? Van még szabad ár is, az árak eltérőek üzletenként ha boltokba mész be akkor is.
2013. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de én interneten nézegettem,vaterán 1 felhasználó,utóbbi 7 napban volt 8db eladása abból 5 volt fejhallgató,ugyanazon típus de más színek.

A legolcsóbbal is ,a lehető legolcsóbb postai módon is 300-400ft profit.

én nem látok ebben túl nagy üzletet.Legalább is heti 5-10db-ra nem látok üzletet

2013. júl. 7. 13:26
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ja vatera.hu az nem webshop hanem használt cikk oldal. Árverési pontosabban, bár attól meg messze van amit az árverés jelent, mert az árverés hagyományosan drága és ritka dolgoknak van. Mondjuk ez részletkérdés. A vaterán vannak akik üzletszerűen árusítanak és nem saját használt cuccaikat teszik fel. Ha a db-szám több és az állapota is új, akkor az egy üzletnek az ajánlata lesz, vagy magánember üzletszerű értékesítése. Könnyen lehet, hogy az adott fejhallgatót meg tudja venni távol keletről sokkal olcsóbban, meg lehetnek fent sokféle cuccai és úgy már megéri. Szóval lehet nem csak az 5db fejhallgatót árusítja. Bár asszem van olyan jogszabály ami szerint bizonyos összeg fölötti éves bevételt még saját cuccok eladása után is adókötelesnek minősítik. Ha van még? Egyet én se értek vele mert amit már adózott pénzen vett valaki azután nem lenne ildomos megint dót kérni, de asszem van ilyen is. Adóhivatal is nézi a vaterát amúgy.
2013. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!