Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Netes alapú szolgáltatáshoz,...

Netes alapú szolgáltatáshoz, vállalkozásindítás: Költségek? Kft. Vagy magánvállalkozó, egyénivállalkozó?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet röviden:

Szeretnénk létrehozni egy vállalkozást, amely főként webes szolgáltatással foglalkozik. Az első pár hónapban, a bevétel elhanyagolható, természetesen attól függ hány megrendelőt tudunk elcsábítani. Megrendelőnként, havi 40-50 ezer bevétellel számolunk. Így az évi 6 millió is kérdéses az első évben, vagy bármelyikben. Mivel egyetlen egy vállalkozás indulásra sincs garancia, a kérdés az, hogy miféle módon kezdjünk ebbe bele? Melyik éri meg a legjobban. Nekem van egy állásom, napi 8 órában, a másik leendő tag, pedig nappali tagozatos egyetemi hallgató. Főként ketten vinnénk az egész ügyet, és 50-50%-ban osztoznánk a bevételen. Ötletek?



2013. júl. 30. 10:54
 1/1 anonim válasza:
OCégnèl van adva, hogy minimum hány embert lehet dolgottatni ha jól tudom mert én is webes dolgokban utazok.. Illetve amióta néztem és bem változott lennie kell egy minimum tőkének ami azt hiszem kft-nél 500ezer forint de n biztos... A jövedelem 100%-a nem megy a zsebetekbe mivel ha nincs + költség akkor a cég működésének fizetése akkor jöhetbek váratlan kiadások erre is számítanotok kell hogy biztos legyen és meg a legfonrosabb be kell adózni a NAV-nak a jövedelmed bizonyoa %-át.
2013. júl. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!