Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Szerintetek mit lehet kezdeni egy üzlet helyiséggel egy 9500 fős kis városban?

Figyelt kérdés
Van egy adott üzlet ami 25 éven keresztül kocsma volt régen jó biznisz volt ma már ugye nem olyan jó pláne a sok aljadék ember miatt is na meg az ország sem olyan jó már,ugye jön az új pénztárgép rendszer ami rablás kb,akkor a hülye nemzeti dohány boltok meg adók tömkelege.Mégis lenne valamit értelme kezdeni vele?

2013. aug. 6. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyi ruhabolt vagy rongyos van a településen????

mert egy turkáló minden helyen megél. veszed az olcsó bálás ruhát ls a minőségibb szebb darabokat és ha jó árban vagy mindenki oda fog szokni. nálunk is van egy nagy üzlet ahol a bálabontástól a szép ruhákig minden van és csórótól a gazdagig mindenki oda jár mostanában.

a másik amire mindig van igény az a zöldséges bolt. sztem.

2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Márpedig a kocsma a tuti.

Ha már másra nem futja, erre akkor is költenek sajnos :(

2013. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hol van ez a kisváros ?
2013. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"sok aljadék ember "--- olyan területen pont a kocsma a nyerő!

Mellesleg miért nézed le a leendő ügyfeleidet? Tanulj egy kis tiszteletet, gyakorold a bokafogást, a jó kocsmáros kisasszonynak mindenre nyitottnak kell lennie!

2013. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 11:05


Hát itt a városban van jó pár turkáló szóval nem is tudom


ma 12:34


Jász nagykun szolnok megye


ma 12:57


nem tudom te voltál e már kocsmáros de szerintem ezeket az embereket a hátad közepére sem kívánnád rengeteg cigány lopos tolvaj kábítószeres emberek,és ha te az ilyen embereket tiszteled akkor lelkileg elég szegény ember lehetsz mert én a nyálukba sem lépnék senkiházi trógerek.

2013. aug. 6. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 12:57


Régen nem ilyen emberek jártak ide de az az idő el múlt meg az az idő is mikor tényleg tuti volt a kocsmai nyereség

2013. aug. 6. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
melyik város ? Én üzlethelyiséget keresek !
2013. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túrkeve
2013. aug. 9. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!