Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valutakereskedéssel szeretnék...

Valutakereskedéssel szeretnék keresni egy kis plusz jövedelmet. Hogy kezdjek hozzá? Megéri?

Figyelt kérdés

Üzleti tapasztalatom: 0

Hol tudnék tanulni erről, milyen honlapon?

Hol kifizetődőbb a valutaváltás? Interneten, mint az iForex-nél vagy olyannál, mint a Western Union és társai?



2013. aug. 18. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Először végezz el egy valutapénztáros és valutaügyintéző tanfolyamot, amúgy a bitcoinba van most a pénz.
2013. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 haemorgen válasza:
portofolio -t ha olvasgatsz, ragad rád a dolog, egyébként kockázatos dolog, ezért sosem egy valutapárral kell foglalkozni, hanem többel. Az a helyzet, hogy ehhez egy kicsit sok pénz kell, hogy elég nyereség legyen és sok szerencse, majdhogynem tippmix. Szerintem, jobban jársz, ha inkább biztonságba helyezed a pénzedet, és hagyod a spekulánsoknak a dolgot.
2013. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valutapénztáros és valutaügyintéző tanfolyamot visszaszívom, azt hitem fizikailag akarsz egy valutaváltót, több esélyed lenne pénzt keresni vele mint iForex-el...
2013. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs tapasztalatod, akkor előbb tényleg tanulj, mert csak veszteséged lesz.
2013. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 4#, tudom, hogy előtte meg kéne tanulnom, de nem tudom, hogy honnan. Valaki nem tud valamilyen honlapot, ahonnan megtanulhatom az üzleti alapokat, és a valutával folyó kereskedést?
2013. aug. 18. 17:57
 6/7 Flector 67 ***** válasza:
És honnan lehet megtanulni, hogy ez euró, dollár, frank merre fog mozogni? Kíváncsi lennék.
2013. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor: nem valutával, hanem devizával szeretnél kereskedni.


Beírod google : forex trading , és máris találsz rengeteg oktatató anyagot(leginkább angol nyelven) a technikai kereskedésről



Ha mégis csak valuta váltással szeretnél foglalkozni, azt interneten nem lehet.

2013. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!