Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánválalkozo vagyok és a...

Magánválalkozo vagyok és a saját nevem szerint vagyok a hivatalba beregisztrálva! Szeretnék netes oldalt készitetni! Az nem probléma ha nem a saját nevem az oldal neve?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 12:36
 1/3 szekhely com ***** válasza:

Ha szabad a domain, akkor bejegyezheted. De azért én elgondolkodnék, hogy valóban a neved lesz a honlap név és nem arról szól amit csinálni fogsz?

Én a találati listán inkább az ingatlanatiras.hu-ra kattintanék, ha ingatlan átírást szeretnék, mint kovacszoltan.hu-ra. Van módszer a domain név választásnál amivel megtudhatod, hogy amivel foglalkozol azok közül a szavak közül melyiket havonta hányan keresik. Inkább ilyen szót keress... Ha több téma van, akkor több domain! Hidd el a google is jobban szereti, ha valaki nem kazánkovács és nőgyógyász is egyszerre. (És egyáltalán nem mindegy, hogy hány vevőt küld feléd a google!)

2013. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézusom, ennyire nulla marketingtudással ne kezdj bele semmibe! Bele fogsz bukni! Ne csináld!
2013. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Keresem ***** válasza:
Kedves 2/2! Te egyből mindent tudtál a marketingről? Ugye nem? Mindenkinek el kell kezdeni valahol. És egy domain reg nem olyan nagy bukta, ha mégsem jönne össze... Szóval szabad belekezdeni, de rengeteget kell tanulni hozzá. Ha válaszainkkal segítjük (1/1) a kezdőt, akkor könnyebben jut előre.
2013. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!