Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki aki az USA-ban akarna...

Valaki aki az USA-ban akarna vallalkozni, tarsulna-e valakivel aki kettos allampolgar?

Figyelt kérdés

Mit szoltok ehhez az otlethez, megvalosithato lenne ?

Az egyiknek megvan mindene a vallakozashoz (terv, anyagiak)es szeretne az US-ban elni, a masiknak meg csak a papirjai, vagyis US allampolgarsaga. Ha ezek ketten osszeallnanak, a biznis az allampolgar papirjaival mukodne legalisan, es a hozzaerto mukodtetne a hatterbol.



2013. szept. 7. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell, mert, akinek van egymilliója dollárban, azt nagyon szívesen várják ott letelepedésre, 2-3 éven belül állampolgár is lesz.

Ebből neked nem lesz üzlet...

2013. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kell egybol millios biznisre gondolni, eleg lenne ha a megelhetest biztositana, vagyis az anyagi fuggetlenseget.


Nem hinnem, hogy egyedul konnyebben boldogulna valaki mint valakivel (kizarolag uzleti tarsulasrol beszelek)

Az egyiknek ismereti vannak a teoretikus dolgokban (nyelv, kornyezet, helyzet) a masiknak a praktikusban (hogyan kell valllakozni).

2013. szept. 7. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Ember, ha van egy millió dollárod, az USA kormánya segít letelepedni, adnak tanácsokt stb.stb.

Profiktól kap tanácsot, nem egy átlagembertől. Akik tudják mi a dörgés...

2013. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mindenki kivancsi a profik tanacsara, hogy megmondjak neki mit tegyen, hanem a sajat elkepzeleset akarja megvalositani. Es nem mindenki akarna letelepedni az USA-ban, azok kozul, akik megtehetik, hanem megelegszenek nehany ott toltott evvel, evtizeddel is.
2013. szept. 8. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak ez nem így megy, ahogy te azt elképzeled.
2013. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
csak úgy kíváncsiságból melyik vagy te? a vállalkozó vagy az állampolgár?
2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Miert ne mehetne igy, ahogy elkepzelem ? Valamilyen elkepzelesnek kell lennie eloszor, ami vagy megvalosul vagy nem. A mai vilagban mar minden lehetseges, es en mar semmin se csodalkozom.


A tengerentulon homlokegyenest mas a hozzaallasuk az embereknek a dolgokhoz, mas az atmoszfera, az emberek gondolkodasa. Eleve felig telinek latjak azt a poharat ami Magyarorszagon felig uresnek mondanak. Az USA-ban az altalanos kozhangulat pozitiv gondolkodasu es jovo-orientalt, mig MO-on depressziv, multat apolo. Oriasi kulonbseg.


#6 Azt hittem a szovegbol kovetkeztetni lehet arra, hogy melyik fel neveben irok... Szerinted, melyikre tippelsz ?

2013. szept. 9. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ő az állampolgár, csak nem sokáig ha más fektett be a nevedben. Pénzmosás egyik formája, ott elég sokat lehet kapni érte.

Én tudom, hogy enny pénzt biztos nem bíznék rá egy vadidegenre. Főleg, aki magyar és jó befektetési lehetőséget ér.

Hogy hol milyen a hangulat az egy dolog, ki hogyan tud pénzt csinálni az egy másik. Neked nem nagyon jött be a nagy amerikai álom, hiszen meggazdagodni nem tudtál a tudásodból, egy másik ország polgára vagy, mégis ide jösz kuncsorgni pénzért, szerintem vicces vagy.

És, akinek megvan a zsózsója, az elmegy a nagykövetségre:D, nem hozzád csenget be.

Majd írd le kérlek, hogy milyen irigy is vagyok válaszként.

2013. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem meg az tunik viccesnek ahogyan felre lettek ertelmezve a szavaim, peldaul: a milliok, a penzert valo kuncsorgas, az irigykedes - ezek nem entolem szarmaznak, hanem masok ertelmeztek maguknak ugy.


Marpedig nem errol van szo; csupan velemenyt kertem egy otlettel kapcsolatban. De nekem ez is tapasztalat, amibol tanulhatok. Hmm. A hozzaallasok inkabb lehuzoak mint felemeloek. Sajnos, ez a mai magyar valosag.

2013. szept. 10. 22:32
 10/10 anonim válasza:
lehet én vagyok a vak de nem láttam a konkrét válaszodat bár nem is cáfoltad h te lennél az állampolgár tehát feltételezem utánam válaszoltó eltalálta :D
2013. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!