Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire macerás egy forgácsol...

Gufiguu kérdése:

Mennyire macerás egy forgácsoló üzemet beindítani? Orbán teremtett kezdő cégek támogatására valamit? Milyen végzettségek szükségesek egy cég vezetéshez?

Figyelt kérdés
Forgácsolói üzem beindítása.
2013. szept. 17. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Oszt mit "faragnál" , az árakat? Forgácsolnád a rezsit? Halvány fingod nincs mit lehetne vele kezdeni! Csinálj kerti törpéket, az jól mutat a parkokban! Üres zsebbel tervekkel, majd lesz valahogy hozzáállással kudarc, na meg minjárt megtámogatunk! Nem így semmi nem így működik !
2013. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
magam CAD/CAM technológus vagyok, CNC marógépen dolgozom(jobban nem megyek bele, mert a szakmáról neked fingod sincs).Van lehetőségem fusizni az am se rossz fizetésem mellé, de mégis jobban járok a fusi munkával, de nem tehetem ezt túl feltűnően.Tervek, kapcsolataim vannak "eladni" magam.Szerinted ha nem lenne pénzem belevágnék egy ilyenbe? :).Ha létezik valamilyen támogatás azzal csak javíthatnék a helyzeten.
2013. szept. 17. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert CAD technológus szakember! Nekem valóban csak fingom van hozzád!
2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az EU-s támogatás, nem Orbáné, azt még Fletóék kunyerálták a EU-tól.

Van ilyen támogatás 3-6 millió. Egy bt kell csinálni, van tudásod, így nem gond, meg papírod is. Kérdés az van-e üzleti terved? Mert ezeket bekérik.

Pályázatíróhoz elmész 100 ezer körül megcsinálja a pályázatot, beadja és vársz. 3-8 hónapig, aztán mjd meglátod.

Ha meg az olcsó hitelre gondolsz, az már elfogyott.

2013. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!