Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen cégeket ismertek...

Milyen cégeket ismertek magyarorszagon ahol jol lehet keresni es hasonlo rendszerben dolgoznak mint egy mlm cég?

Figyelt kérdés
Szoval ahol teljesitmeny utan fizetnek de nem kozmetikumok meg vitaminok hanem inkabb penzugyi terulet bagy valami mas nem olyan amit az ember olcson megtud szerezni boltban hanem tenyleg hasznos!

2013. szept. 23. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pénzügyi MLM cégek is vannak dögivel.
2013. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

OVB, Fundamenta, Consequit, Brokernet, 4gates, amik most hirtelen eszembe jutottak. Sok biztosító szintén hasonló rendszerben dolgozik.


Csupán szemlélet-kiigazítás miatt mondom: a kozmetikumok, vitaminok is hasznosak. A boltban kapható és az MLM rendszerek által értékesített termékek között minőségi és gazdaságossági különbség figyelhető meg. Ott az a feladatod, hogy ezeket az előnyöket bemutasd a leendő vásárlódnak.

2013. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a kielegito valaszt!

Egyebkent ti mar dolgoztatok valamilyen fajta mlm cegnel?? Vagy mi a velemenyetek erdemes elkezdeni?? Es ha igen szerintetek melyiket??

2013. szept. 24. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pénzügyi cégnél dolgoztam. Ami nekem a tanulság volt, hogy iszonyat nagy stresszel jár. Ezt láttam magamon és a legtöbb munkatársamon is.

A nagy részük cigizett és állandó jelleggel tiszta feszültek voltunk.

Én is rászoktam a cigire ott. De szerencsére még észbe kaptam és otthagytam az egészet a fenébe.

Ami a legrosszabb volt amikor az az, hogy ezek a szerződések eléggé egyoldalúak. Vagyis a biztosítónak nagyon jó, de az ügyfélnek már kevésbé, sőt.

Ügyfélként azt láttam, hogy ott van egy fizetési kényszer minimum 10 évre (attól függően, hogy milyen hosszú időre kötötték a szerződést), és akármi is történik azt fizetni kell. Azért 10 év alatt meg elég sok dolog történhet az emberrel ami miatt nem tudja fizetni.

Ráadásul iszonyat magasak az ilyen biztosítások ügyviteli költségei. Az ügyfélnek ez is ráfizetéses. Gyakorlatilag a hozam még a költségeket sem fedezi.


Ez az én tapasztalatom.

Jó olvasást.

[link]


Amivel viszont nem tudok egyet érteni az, hogy szerinted az MLM cégek termékeit meg lehet vásárolni a boltokban is jóval olcsóbban. Hát én kerestem, de nem találtam olyan minőséget olcsóbban. Sőt vannak kozmetikus és fodrász ismerőseim akik árulnak még az MLM cégek termékeinél akár jóval drágább kencéket, azokat sem tudod a boltokban megvásárolni. Vajon miért? Egy biztos, hogy azok is sokkal jobbak, mint amiket agyonreklámoznak.

2013. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha jól akarsz keresni és komolyan veszed akkor érdemesebb olyan MLM-hez csatlakozni, amiben minél szélesebb palettájú, folyamatosan fgyasztott termékek vannak, mert az folyamatos forgalmat, bevételt jelent. Itt még a egyszerű fogyasztók is tovább ajánlhatják, forgalmat generálhatnak, szemben egy egyszer értékesített pl pénzügyi szolgáltatással.Ráadásul akár nemzetközi üzleted is lehet, anélkül, hogy külföldre mennél.Gondolom, hogy Te is használsz pl deót, sampont, fogkrémet, szappant, kozmetikumokat, esetleg energiaitalt, vitaminokat stb még recessziós időszakban is.Lecseréled ezeket egy más minőségre ami gazdaságos, természetes alapú és ha beválik tovább ajánlod amiért fizetnek, meg a saját fogyasztásra is kedvezőbb áron vásárolhatsz, sőt még az után is fizetnek.Természetesen érdemes megnézni a cég termékpalettáját, az anyagi hátterét, kifizetési rendszerét, ösztönzőit meg még pár fontos dolgot.Nagy lehetőségek vannak egy jó MLM-ben, megéri foglalkozni vele.Én is próbáltam párat és megtaláltam azt, ami nekem bevált.Sok sikert!
2013. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 10:34 Igen, MLM-cég partnereként dolgozom, többek között, és minden másodperc megérte. Azonban nem pont ugyanarról besdzélsz, mint ami az én fejemben van az MLM üzleti modellről. Ha ilyesmit tervezgetsz, vagy akár bele is vágátl egybe, akkor javaslom, kezd egy 1450 ft-os könyv (internetes rendeléssel még egy kicsit olcsóbb is) megvásárlásával és elolvasásával.

Robert Kiyosaki: Gazdag papa, üzleti iskola.

2013. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a konyvajanlast is...el fogom olvasni! Meg nem kezdtem bele semmi ilyenbe csak keresem a lehetosegeket! Egyebkent privatba nem tudnatok leirni melyik mlm cegben vagytok benne amelyik nektek igy elnyerte a tetszeseteket?? Csak kivancsi lennek megaztan hatha egyik megtetszene nekem is!!
2013. szept. 25. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Én legalább 3-4 cégnek is tagja vagyok. Bár abban nem vagyok biztos, hogy azóta nem töröltek valahonnan ahonnét nem rendelünk.

Amway, FLP, Nuskin, AVON. Ezekhez regisztráltam az tuti, de még talán volt más is. Kettőtől rendszeresen rendelünk termékeket.

2013. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha írsz privátot, szívesen válaszolok, de a szabály az, hogy a gyk-n nem lehet hirdetni saját vállalkozást. Ha most ide leírnám, hogy melyik céggel foglalkozom, azzal valamilyen értelemben hirdetném (attól függ, melyik moderátor és milyen hangulatban néz rá, mert hogy az ilyet valaki garantáltan jelenti, abban biztos lehetsz) :)
2013. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!