Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 10. 000. 000 Forintal Mibe...

10. 000. 000 Forintal Mibe lenne érdemes belefektetni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

A magyar fociba semmiképp.

Aranyba, aranyba mindig jó.

2013. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyban függ attól is hogy ez a össz pénzed vagy ez csak a fölös amivel nem tudsz mit kezdeni ?
2013. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát én most aranyba se nagyon fektetném a pénzem eléggé lefele megy bár hosszú távon (elég hosszú) talán lehet pozitív az árváltozás is
2013. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem a 10 millát hogy nagyon nem szeretném elbukni de ha mégis akkor sem lennék csöves de valami jó ötlet kéne.

Én mondjuk kocsmára gondoltam.

Aranyba semmi kép nem fektetném be

2013. szept. 23. 19:20
 5/13 Flector 67 ***** válasza:
46%
Kocsma halott dolog már. Én csak azt tudom írni, ami nekem is bevélt. OTP Supra, Emda papírok, vagy Plotinus Zrt. Ha gondolod nézz utánuk a neten. Természetesen van bennük kockázat, de miben nincs?
2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Kocsmát én se javaslom nem éri meg már. Nagyon jól kell csinálni pl reklám jó akciók és a fiatalokat kell megfogni nagyon mert egyedül abból van már csak egy kis haszon, de ez nagyon nehéz tehát sztem kocsmát felejtsd el kivéve ha van vmi nagyon jó ötleted ami egyedi
2013. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Weke Daka válasza:
82%
Több információt is megadhatnál. Például vállalkozni szeretnél vagy csak passzívan gyarapítani a pénzedet. rohadtul nem mindegy. A kedves válaszolók sem értik szerintem, hogy most akkor üzlettulajdonos lennél vagy részvényes mondjuk. Nagy különbség!
2013. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Milyen időtávra, mekkora kockázattal? Dolgozni is hajlandó vagy, vagy csak spekulálni szeretnél?


Én most vennék MOL részvényt 16.300-ért, ZWACK részvényt 12.300-ért (ha kapsz :) és két hét múlva kőolajat. (kőolaj alapú befektetési jegyet)


Hamarosan úgyis robbantanak valahol, úgy gondolom ha 100 dollár alatti olajáron bevásárolsz, márciusig kereshetsz 10-15%-ot rajta.


A ZWACK ára az osztalék kifizetésének közeledtével emelkedhet, itt januárig 6-8%-ra számítok.


A MOL meg egy jól menő multi, ennél olcsóbban már nem gondolom, hogy kaphatsz belőle, egy éves időtartamon belül 10%-os nyereséggel túladhatsz rajta.


Az OTP-t érdemes még figyelni. Ha az ukrán leánybankkal gondok támadnak (Ukrajna momentán elég rossz pénzügyi helyzetben van, de majd az oroszok befolyásért cserébe kihúzzák a szarból), akkor egy beszakadó árfolyamon 2800-3000-ért jó vétel lehet.

2013. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Ki pontozott le mindenkit, és mit élvezett benne?
2013. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
hát nem tom ezért most én felpontozok mindenkit
2013. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!