Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Három gyermekem van, a kicsive...

Három gyermekem van, a kicsivel vagyok gyesen. Novembertben lesz 1 éves. Kiválthatom a vállalkozói igazolványt, hogy vállalkozásom legyen, vagy akkor megvonják a gyest?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonják meg a gyest, de a havi járulékod kb. 70 ezer ft lesz.
2013. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minimális kis eladásokra gondoltam,a KATA-ba beleférne.
2013. szept. 28. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kata is jó, de az is fix. 50 ezerft.
2013. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennél olcsóbb adózási mód nem tudom van-e.A járulék miatt...
2013. szept. 29. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Csak akkor kezdj bele, ha tényleg működőképes az ötleted. Vagy alakíts KFT-t s akkor nincs járulék.
2013. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem KFT-nél is van.Minden legális bejelentett munkahelynél van járulék.Csak akkor nem,ha másodállásban vagy vállalkozó.Meg sajnos millióim sincsenek...A gyerekek miatt szeretnék pénzt keresni,de normális munkahelyre szakmáimon belűl nem fognak felvenni,három gyerek mellett...
2013. szept. 30. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!